Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Kontakt
 



Siedziba biura:


ul. Górecka 115/1
61-475 Poznań
tel.: 61 887-11-66 

Dział księgowo-finansowy:

ul. Górecka 115
61-475 Poznań


e-mail: biuro@spoldzielnie.org
www.spoldzielnie.org


Filia w Koninie
ul. Wrzosowa 7
62-510 Konin
tel.: 63 245 58 29
tel.: 667 049 768
biuro.konin@spoldzielnie.org

Biuro SNRSS/WOES w Koninie czynne:
poniedziałek - czwartek 8.00-18.00, piątek 8.00-16.00

Biuro OWES w Poznaniu jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.



Przemysław Piechocki
Prezes Zarządu Stowarzyszenia
Koordynator Projektów
przemyslaw.piechocki@spoldzielnie.org
tel. 506 144 856


ANIMACJA I DORADZTWO

Jarosław Wypyszyński
Koordynator działu ds. animacji i partnerstw lokalnych
jarekwypyszynski@gmail.com
tel. 518 359 273

Marek Gruchalski 
Radca prawny
Specjalista ds. ekonomii społecznej
marekgruchalski@gmail.com
tel. 61 887 11 66

Dawid Zbawicki
Doradca kluczowy
dawid.zbawicki@spoldzielnie.org
tel. 665 999 097

Maciej Sobczak
Doradca biznesowy
maciej.sobczak@spoldzielnie.org
tel.: 63 245 58 29

Andżelika Smorawska
Specjalistka ds animacji
tel. 791 917 336

 

INKUBACJA I WSPARCIE FINANSOWE

Zbigniew Prałat
Koordynator ds. inkubacji i wsparcia finansowego

Specjalista ds. ekonomii społecznej
zbigniew.pralat@gmail.com
tel. 61 887 11 66

Joanna Szymczak
Specjalistka ds. wsparcia, monitoringu i kontroli PES
joanna.szymczak@spoldzielnie.org
tel: 63 245 58 29

Maria Lewandowska
Specjalistka ds. kontroli, montoringu i wsparcia PES
maria.lewandowska@spoldzielnie.org
tel. 606 634 047

  

PROMOCJA I EDUKACJA

Anna Dranikowska
Specjalistka ds. promocji i PR
Koordynatorka działu edukacji
anna@spoldzielnie.org
tel. 503 742 305

Karolina Dereżyńska
Specjalistka ds. promocji 
karolina.derezynska@spoldzielnie.org
tel. 61 887 11 66 

Olga Zioła
Specjalistka ds. promocji
olga.ziola@spoldzielnie.org
tel. 61 887 11 66

 Iwona Chojnicka
Specjalistka ds. promocji
iwona.chojnicka@spoldzielnie.org
tel.: 63 245 58 29

FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ

Jagoda Paluch
Koordynatorka działu księgowo-finansowego
jagoda@spoldzielnie.org
tel. 695 016 849

Michał Sobieraj 
Dział księgowo-finansowy
michal.sobieraj@spoldzielnie.org
tel.: 61 887 11 66 

Karolina Kortyla
Dział księgowo-finansowy
karolina.kortyla@spoldzielnie.org
tel.: 61 887 11 66 

  

INNOWACJE SPOŁECZNE

Malwina Fazá
Kierowniczka Projektów, Ekspertka
malwina@spoldzielnie.org
tel.: 61 887 11 66 

Agnieszka Chlebowska-Ogurkis
Mentorka ds. innowacji społecznych
agnieszka.chlebowska-ogurkis@spoldzielnie.org
tel.: 61 887 11 66 

Alicja Koperska
Mentorka ds. innowacji społecznych
alicja.koperska@spoldzielnie.org
tel.: 61 887 11 66 

Anna Dembińska
Mentorka ds. innowacji społecznych
anna.dembinska@spoldzielnie.org
tel.: 61 887 11 66 

Martyna Prochowska
Mentorka ds. innowacji społecznych
martyna@spoldzielnie.org
tel. 61 887 11 66 


WSPARCIE DLA MŚP


Paulina Zglińska
Projekt "Usługi rozwojowe dla Twojego biznesu" 
paulina.zglinska@spoldzielnie.org
tel. 61 887 11 66 

Michał Sobieraj 
Projekt "Usługi rozwojowe dla Twojego biznesu" 
michal.sobieraj@spoldzielnie.org
tel.: 505 781 534


Daria Skutecka
Projekt "Usługi rozwojowe dla Twojego biznesu
daria.skutecka@spoldzielnie.org
tel. 518 654 818 

Małgorzata Listos
Projekt "Usługi rozwojowe dla Twojego biznesu
malgorzata.listos@spoldzielnie.org
tel.  451 002 828 


 

 

Wszelkie informacje dotyczące projektu są dostępne u konsultantów mobilnych:

Powiat poznański tel. 451-002-828 e-mail: malgorzata.listos@spoldzielnie.org

Powiat średzki i śremski tel. 518-654-818 e-mail: daria.skutecka@spoldzielnie.org  

Powiat szamotulski i obornicki tel. 505-781-534 e-mail: michal.sobieraj@spoldzielnie.org

  

KRS: 0000167905
NIP: 782-22-73-377
REGON: 634500631
Nr rachunku: Santander Bank Polska S.A. 44 1090 1476 0000 0001 2227 9543


Pochwały, skargi i wnioski

Informujemy, że w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej można złożyć skargę, zażalenie lub pochwałę w zakresie jakości świadczonych usług. Książka skarg, zalżaleń, pochwał znajduje się w sekretarciacie OWES przy ulicy Góreckiej 115, w Poznaniu.