
Od 2015 roku Anna Książek podróżuje po świecie w poszukiwaniu światozmieniaczy. Podczas seminarium opowie o ich doświadczeniach oraz o tym, jakie problemy i wyzwania ich łączą. Zainspiruje nas ich oryginalnymi pomysłami. Tomasz Dzida to praktyk, który wie, jak przełożyć wizje na konkretne strategie i działania. 16 grudnia podpowie, z jakich narzędzi warto korzystać, pracując nad przedsięwzięciami społecznymi.
Skorzystaj z okazji i przyjdź na seminarium poświęcone innowacjom społecznym. W programie praktyczne i inspirujące prezentacje, warsztaty oraz dyskusje. Na scenie wystąpią doświadczeni i znani prelegenci, gotowi dzielić się swoją wyjątkową wiedzą. Wydarzenie odbędzie się w komfortowych warunkach w budynku nowego Centrum Wykładowo-Konferencyjnego Politechniki Poznańskiej.
Termin: 16 grudnia 2016 (piątek), godz. 10:00 – 16:30
Miejsce: Poznań, Centrum Wykładowo – Konferencyjne Politechniki Poznańskiej, ul. Piotrowo 2
W PROGRAMIE
- Ludzie, którzy zmieniają świat. Historie changemakerów
- Prezentacja możliwości, jakie daje Inkubator „Małe Wielkie Zmiany”
- Narzędzia do pracy nad projektami i przedsięwzięciami społecznymi
- Wskazówki, jak opowiadać historie, aby angażować innych
- Możliwości, jakie daje Design Thinking, w rozwijaniu innowacji społecznych
- Równoległe sesje warsztatowe: gra „Światozmieniacze” i warsztat SPOCO® soczewki
- Panel dyskusyjny o wyzwaniach stojących przed innowatorami
PRELEGENCI
Przemysław Piechocki – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych, pomysłodawca i praktyk wielu innowacji w obszarze ekonomii społecznej.
Anna Książek – trenerka i koordynatorka projektów. Od 2015 roku w podróży dookoła świata, której celem jest poszukiwanie changemakerów, spisywanie ich historii i rozpowszechnianie.
Tomasz Dzida - menedżer i trener specjalizujący się w przekładaniu wizji na działania taktyczne i operacyjne. Wspiera projekty biznesowe i społeczne w Polsce i zagranicą.
Malwina Pokrywka – kierowniczka projektu „Małe Wielkie Zmiany” w Stowarzyszeniu Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych, specjalistka ds. zarządzania pracą i nauczycielka akademicka.
Katarzyna Gliszczyńska - trenerka od 2014 roku związana z Design Thinking Poznań. Od lat zajmuje się zarządzaniem designem, projektami interaktywnymi i wzorniczymi.
Elżbieta Żórawska-Gałuszka - inicjatorka, współautorka i menedżerka innowacyjnych projektów i inicjatyw. Od 6 lat wdraża koncepcję Odpowiedzialnego Biznesu w PwC.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a w jego trakcie przewidziano przerwę z lunchem.
Zapisy prowadzone są online do wyczerpania miejsc: LINK DO FORMULARZA
Kontakt w razie pytań: paulina.zienczuk@pl.pwc.com