Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Kontakt
Siedziba biura:

ul. Górecka 115
61-475 Poznań
tel.: 61 887-11-66 

Dział księgowo-finansowy:

ul. Górecka 115
61-475 Poznań


e-mail: biuro@spoldzielnie.org

www.spoldzielnie.org

Filia w Koninie
ul. 3 Maja 26
62-500 Konin
tel.: 63 245 58 29


Przemysław Piechocki
Prezes Zarządu Stowarzyszenia
Koordynator Projektów
przemyslaw.piechocki@spoldzielnie.org
tel. 506 144 856
godz. 9.00 - 17.00

Wiesław Zwierzchowski 
Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia
tel. 61 887 11 66
Terminy spotkań ustalane indywidualnie

Jagoda Paluch
Koordynatorka działu księgowo-finansowego
jagoda@spoldzielnie.org
tel. 61 887 11 66
godz. 9:00-17.00


Jarosław Wypyszyński
Koordynator Projektów
Specjalista ds. ekonomii społecznej
jarekwypyszynski@gmail.com
tel. 518 359 273
8.00 - 16.00

Zbigniew Prałat
Koordynator Projektów
Specjalista ds. ekonomii społecznej
zbigniew.pralat@gmail.com
tel. 61 887 11 66
8.00 - 16.00

Malwina Pokrywka
Kierowniczka Projektu
malwina@spoldzielnie.org
Małe Wielkie Zmiany - sieć rozwoju innowacji społecznych
tel. 603 388 876

Marek Gruchalski 
Radca prawny
Specjalista ds. ekonomii społecznej
marekgruchalski@gmail.com
tel. 61 887 11 66
9.30 - 17.30

Anna Dranikowska
Specjalistka ds. promocji i PR
Koordynatorka projektu Trio to Success
anna@spoldzielnie.org
tel. 503 742 305
9.00 - 17.00

Karolina Dereżyńska
Specjalistka ds. Promocji 
karolina.derezynska@spoldzielnie.org
tel. 61 887 11 66
8.00 - 16.00

Martyna Prochowska
Specjalistka ds. szkoleń i doradztwa
martyna@spoldzielnie.org
8.00 - 16.00

Tatiana Hapek
Specjalistka ds. wsparcia spółdzielni socjalnych
tel. 61 887 11 66
Terminy spotkań ustalane indywidualnie

Ewa Rybicka
Dział księgowo-finansowy
ewa.rybicka@spoldzielnie.org
tel.: 61 887-11-66
8.00 - 16.00

Sylwia Kościańska
Dział księgowo-finansowy
tel.: 61 887-11-66 

Paulina Zglińska 
Doradca kluczowy biznesowy
tel.: 61 887-11-66 

Wojciech Szalbierz
Specjalista ds. ekonomii społecznej
wojtek@spoldzielnie.org
tel. 510 078 845
Terminy spotkań ustalane indywidualnie

Mateusz Gołębiowski
Specjalista ds. ekonomii społecznej
mateusz@spoldzielnie.org
tel. 510 078 840
Terminy spotkań ustalane indywidualnie

Agnieszka Węglarek
Specjaliskta ds. ewaluacji
agnieszka.weglarek@spoldzielnie.org
tel. 61 887 11 66
godz. 8.00 - 16.00 


Zespół Oddziału Stowarzyszenia w Koninie:

tel.: 63 245 58 29

Maria Lewandowska
Specjalistka ds. kontroli, montoringu i wsparcia PES
maria.lewandowska@spoldzielnie.org
tel. 606 634 047

Dawid Zbawicki
Doradca kluczowy
dawid.zbawicki@spoldzielnie.org
tel. 665 999 097

Emilia Wasielewska
Specjalistka ds. promocji
emilia.wasielewska@spoldzielnie.org
tel. 884 024 384

Agnieszka Filipiak 
Specjalistka ds. informacji
agnieszka.filipiak@spoldzielnie.org
tel. 609 074 394

KRS: 0000167905
NIP: 782-22-73-377
REGON: 634500631
Nr rachunku: BZ WBK 44 1090 1476 0000 0001 2227 9543


Pochwały, skargi i wnioski

Informujemy, że w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej można złożyć skargę, zażalenie lub pochwałę w zakresie jakości świadczonych usług. Książka skarg, zalżaleń, pochwał znajduje się w sekretarciacie OWES przy ulicy Góreckiej 115, w Poznaniu. 
Partnerzy