Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Kontakt

Szanowni Państwo,

z uwagi na aktualną sytuacją, zgodnie z zaleceniami służb medycznych i władz oraz w trosce o Państwa bezpieczeństwo, bardzo prosimy o to, by kontaktować się z naszym zespołem drogą telefoniczną bądź mailową. Wspólnie zrobimy wszystko, żeby przetrwać ten trudny dla wszystkich czas.

Prosimy o kontakt mailowy i/lub telefoniczny do konkretnych osób, które zajmują się Państwa sprawami. Prosimy kontaktować się zdalnie (w tym sms). Wspólnie będziemy starali się rozwiązać wszystkie problemy.





Siedziba biura:


ul. Górecka 115
61-475 Poznań
tel.: 61 887-11-66 

Dział księgowo-finansowy:

ul. Górecka 115
61-475 Poznań


e-mail: biuro@spoldzielnie.org
www.spoldzielnie.org


Filia w Koninie
ul. 3 Maja 26
62-500 Konin
tel.: 63 245 58 29

Biuro OWES w Poznaniu i Koninie jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.



Przemysław Piechocki
Prezes Zarządu Stowarzyszenia
Koordynator Projektów
przemyslaw.piechocki@spoldzielnie.org
tel. 506 144 856


ANIMACJA I DORADZTWO

Jarosław Wypyszyński
Koordynator działu ds. animacji i partnerstw lokalnych
jarekwypyszynski@gmail.com
tel. 518 359 273

Marek Gruchalski 
Radca prawny
Specjalista ds. ekonomii społecznej
marekgruchalski@gmail.com
tel. 61 887 11 66

Dawid Zbawicki
Doradca kluczowy
dawid.zbawicki@spoldzielnie.org
tel. 665 999 097

Maciej Sobczak
Doradca biznesowy
maciej.sobczak@spoldzielnie.org
tel.: 63 245 58 29

Grażyna Twardowska
Doradca biznesowy
grazyna.twardowska@spoldzielnie.org
tel: 63 245 58 29

 

INKUBACJA I WSPARCIE FINANSOWE

Zbigniew Prałat
Koordynator ds. inkubacji i wsparcia finansowego

Specjalista ds. ekonomii społecznej
zbigniew.pralat@gmail.com
tel. 61 887 11 66

Joanna Szymczak
Specjalistka ds. wsparcia, monitoringu i kontroli PES
joanna.szymczak@spoldzielnie.org
tel: 63 245 58 29

Maria Lewandowska
Specjalistka ds. kontroli, montoringu i wsparcia PES
maria.lewandowska@spoldzielnie.org
tel. 606 634 047

Katarzyna Piechocka

Specjalistka ds. reintegracji
katarzyna.piechocka@spoldzielnie.org

  

PROMOCJA I EDUKACJA

Anna Dranikowska
Specjalistka ds. promocji i PR
Koordynatorka działu edukacji
anna@spoldzielnie.org
tel. 503 742 305

Karolina Dereżyńska
Specjalistka ds. promocji 
karolina.derezynska@spoldzielnie.org
tel. 61 887 11 66 

Emilia Wasielewska
Specjalistka ds. promocji
emilia.wasielewska@spoldzielnie.org
tel. 884 024 384

Martyna Prochowska
Specjalistka ds. szkoleń
martyna@spoldzielnie.org
tel. 61 887 11 66 

 

FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ

Jagoda Paluch
Koordynatorka działu księgowo-finansowego
jagoda@spoldzielnie.org
tel. 695016849

Michał Sobieraj 
Dział księgowo-finansowy
michal.sobieraj@spoldzielnie.org
tel.: 61 887-11-66 

Maria Mirowska-Jon
Dział księgowo-finansowy
maria.mirowska@spoldzielnie.org

Karolina Kortyla
Dział księgowo-finansowy
karolina.kortyla@spoldzielnie.org
tel.: 61 887-11-66 

  

INNOWACJE SPOŁECZNE

Malwina Pokrywka

Kierowniczka Projektów, Ekspertka
malwina@spoldzielnie.org

tel.: 61 887-11-66 

 

Tadeusz Mirski

Ekspert ds. innowacji społecznych

515 323 393

tadeusz.mirski@spoldzielnie.org

 

Paulina Nowak

Ekspertka ds. innowacji społecznych

paulina.nowak@spoldzielnie.org  

605 087 962

 

WSPARCIE DLA MŚP

www.workk.com.pl

Paulina Zglińska 

„NASTAW SIĘ NA ROZWÓJ – oferta rozwoju kwalifikacji i
kompetencji MŚP z podregionu poznańskiego i ich pracowników”

www.workk.com.pl
tel.: 61 887-11-66 


Marek Urbaniak
Ekspert ds. badań i analiz
marek.urbaniak@spoldzielnie.org
tel.: 61 887-11-66 

Marcin Tarka
Projekt Nastaw się na rozwój
marcin.tarka@krajowecentumpracy.pl 
tel. 572-722-394

 

Wszelkie informacje dotyczące projektu są dostępne na stronie internetowej www.workk.com.pl  i u konsultantów mobilnych:

Powiat obornicki tel. 516-754-556 e-mail: martyna@spoldzielnie.org

Powiat poznański tel. 572-722-376 e-mail: marek.urbaniak@krajowecentrumpracy.pl

Powiat średzki i śremski tel. 572-722-394 e-mail: marcin.tarka@krajowecentumpracy.pl 

Powiat szamotulski tel. 505-781-534 e-mail: michal.sobieraj@spoldzielnie.org

  

KRS: 0000167905
NIP: 782-22-73-377
REGON: 634500631
Nr rachunku: Santander Bank Polska S.A. 44 1090 1476 0000 0001 2227 9543


Pochwały, skargi i wnioski

Informujemy, że w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej można złożyć skargę, zażalenie lub pochwałę w zakresie jakości świadczonych usług. Książka skarg, zalżaleń, pochwał znajduje się w sekretarciacie OWES przy ulicy Góreckiej 115, w Poznaniu.