Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Warsztaty online: gospodarka obiegu zamkniętego dla MŚP
2023-12-05
13 grudnia zapraszamy na spotkanie inspiracyjno-warsztatowe z ekspertką gospodarki obiegu zamkniętego, innowacji i ulepszeń w obszarze usług, Agatą Miryn-Sienkiewicz
13.12.2023, godz. 12:00-14:00

Podczas spotkania:
  • poznasz praktyczne aspekty wdrażania ekologicznych rozwiązań w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach
  • sprawdzisz, jak małymi krokami możesz wprowadzać zielone rozwiązania w swojej firmie
  • weźmiesz udział w interaktywnej części warsztatowej, podczas której będziemy eksplorować możliwości zielonej zmiany w 4 przykładowych obszarach: transport, usługi komunalne, gastronomia, branża budowlana.Do udziału zapraszamy:
  • przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw – szczególnie z branż: transportu, usług komunalnych, gastronomii, branży budowlanej, ale nie tylko
  • doradców klimatycznych – ze względu na wiedzę i narzędzia, jakimi będziemy pracować oraz okazję do poznania wyzwań, z jakimi mierzą się przedsiębiorcy.

Liczba miejsc ograniczona!

Obowiązują zapisy: agnieszka.chlebowska-ogurkis@spoldzielnie.org

Agata Miryn-Sienkiewicz – Next Good Thing Założycielka firmy szkoleniowo-konsultacyjnej Next Good Thing w obszarze wdrażania strategii biznesowych oraz projektowych gospodarki obiegu zamkniętego ze szczególnym nastawieniem na innowacje. Prowadzi od kilku lat warsztaty strategicznokreatywne, procesy wypracowywania innowacji, procesy konsultingowe w obszarze wypracowania rozwiązań cyrkularnych i zielonej transformacji. Pracuje w metodach pracy nastawionych na kreatywność , zaangażowanie, innowacyjność (Design Thinking, Systems Thinking). Jest certyfikowanym moderatorem Design Thinking. Uczestniczka zamkniętego programu Ellen MacArthur Foundation From Linear To Circular 2021. Inicjatorka i koordynatorka raportu "Odpady od nowa - jak radzimy sobie ze śmieciami i nieużywanymi rzeczami w naszych domach".