Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Zaproszenie na sesję dialogową "Dobre Partnerstwo"
2023-12-13
Pragniemy zaprosić lokalnych hotelarzy, restauratorów i prywatnych podmiotów medycznych na spotkanie dotyczące usług oferowanych przez nowo powstającą w Wielkopolsce pralnię spełniającą kryteria środowiskowe i wymogi ESG, które wkrótce będą obowiązkowe do raportowania dla każdego przedsiębiorstwa.
 


Spotkanie odbędzie się 11.01.2024 roku o godzinie 10:00 w w Centrum Edukacji Przedsiębiorczości Społecznej na Uniwersytecie Merito przy ul. Ratajczaka 1/3 w Poznaniu.

Ilość miejsc jest ograniczona. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 5 stycznia w formularzu - tutaj 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


ESG oraz Dyrektywa CSRD
,
czyli regulacje dotyczące raportowania pozafinansowego przedsiębiorstw, znacząco wpływają na przekształcenie strategii tworzenia wartości przez firmy. Rozwój nie może już być realizowany kosztem ludzi i środowiska naturalnego. To nie tylko priorytet, ale również obowiązek, który wkrótce dotknie wszystkie firmy, niezależnie od ich wielkości.
 
Jako organizacja wpisująca się w „łańcuch wartości” Dyrektywy CSRD, jesteśmy gotowi zostać Państwa Partnerem, który nie tylko zrealizuje Wasze potrzeby, ale oferuje wysokojakościowe produkty na najwyższym poziomie.
 
Wierzymy, że wspólnie możemy wypracować model współpracy, który przyniesie Państwu wymierne i korzystne efekty oraz pomoże w dostosowaniu Państwa przedsiębiorstwa do nowych norm Unii Europejskiej.


Spotkanie jest organizowane w ramach projektu Buy social Future of Social Economy! (BFSE-B2B). Projekt finansowany jest przez Europejską Radę ds. Innowacji i Agencję Wykonawczą ds. MŚP (EISMEA) w ramach SMP-COSME-2022-BUYSOCIALB2BMARKET.