Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Zaproszenie na sesję dialogową "Dobra Kooperacja"
2024-02-14
Wraz z Izbą Gospodarczą Wielkopolski Wschodniej pragniemy zaprosić lokalnych przedsiębiorców na spotkanie dotyczące możliwości pozyskania dodatkowych środków finansowych dzięki kooperacji sektorowej z przedsiębiorstwami społecznymi w Wielkopolsce Wschodniej, o sposobach działania rozszerzających tę współpracę w oparciu o zasady ESG.
 
 
Spotkanie odbędzie się 22.02.2024 roku o godzinie 10:00 w w siedzbie Izby Gospodarczej Wielkopolski Wschodniej przy ul. Zakładowej 11 w Koninie.

Szczersza tematyka sesji:
  • możliwości pozyskania dodatkowych środków finansowych dzięki kooperacji z przedsiębiorstwami społecznymi w Wielkopolsce Wschodniej,
  • sposoby działania rozszerzające współpracę w oparciu o zasady ESG,
  • kooperacja sektorów - jakie niesie możliwości,
  • finansowanie działań biznesowych oraz społecznych z źródeł zewnętrznych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie tel. (63) 2458800 lub e-mail: sekretariat@igww.plESG oraz Dyrektywa CSRD
, czyli regulacje dotyczące raportowania pozafinansowego przedsiębiorstw, znacząco wpływają na przekształcenie strategii tworzenia wartości przez firmy. Rozwój nie może już być realizowany kosztem ludzi i środowiska naturalnego. To nie tylko priorytet, ale również obowiązek, który wkrótce dotknie wszystkie firmy, niezależnie od ich wielkości.
 

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu Buy social Future of Social Economy! (BFSE-B2B). Projekt finansowany jest przez Europejską Radę ds. Innowacji i Agencję Wykonawczą ds. MŚP (EISMEA) w ramach SMP-COSME-2022-BUYSOCIALB2BMARKET.