Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Rozpoczynamy nowe działanie - warsztaty z przedsiębiorczości!
2024-04-03
Dzięki wsparciu Miasta Poznań już wkrótce rozpoczniemy cykl warsztatów z przedsiębiorczości społecznej w poznańskich szkołach. Przed nami kolejna edycja projektu Przedsiębiorczo i społecznie. Lepiej współpracować. Pierwszy nabór zainteresowanych udziałem w warsztatach szkół ogłosimy już wkrótce. 
Na zlecenie Miasta Poznania rozpoczynamy realizację zadania publicznego pod nazwą: Przedsiębiorczo i Społecznie – Lepiej współpracować. Warsztaty z przedsiębiorczości społecznej.


Cykl zajęć będzie utrzymany w dotychczasowej formule, wypracowanej w oparciu o nasz autorski program edukacyjny „Współpraca zamiast rywalizacji – program edukacyjny z przedsiębiorczości społecznej”.
Planujemy również nowości. Szykujemy nowe i udoskonalamy obecne narzędzia i materiały, by nasze działania były jeszcze lepsze. 


Program edukacyjny „Współpraca zamiast rywalizacji – program edukacyjny z przedsiębiorczości społecznej” uzyskał aprobatę Ministerstwa Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej. Program zawiera 18 scenariuszy zajęć o różnym stopniu trudności, pogrupowanych w 6 różnych bloków, które odpowiadają tematyce zajęć przedstawionej we wniosku konkursowym. Zróżnicowanie stopnia trudności poszczególnych scenariuszy pozwoli na przeprowadzenie zajęć o tej samej tematyce w różnych grupach wiekowych.

Zapraszamy na nasz edukacyjny fanpage na FB, gdzie znajdziecie najświeższe informacje o realizacji tego zadania: @PrzedsiebiorczoscSpolecznaBC

Więcej informacji o projekcie znajduje się tutaj: link.#poznanwspiera #FunduszeUE

Zadanie sfinansowane ze środków budżetu Miasta Poznania w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).

Środki finansowe na realizację zadania publicznego: 290 400 zł.