Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
XI edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich
2024-04-22
Informujemy, że w dniach 10-11 maja 2024 r. odbędzie się XI edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), organizowanych przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. To największa w Polsce akcja promująca projekty zrealizowane dzięki środkom unijnym.
Tegoroczne Dni Otwarte Funduszy Europejskich będą miały wyjątkowy charakter, ponieważ stanowią ważną część obchodów, związanych z przypadającym w tym roku 20-leciem obecności Polski w Unii Europejskiej.

Udział w DOFE daje możliwość zaprezentowania projektów, które powstały dzięki środkom europejskim. W trakcie trwania akcji, beneficjenci środków unijnych udostępniają klientom i mieszkańcom specjalną ofertę, poprzez którą promowana jest ich działalność, a tym samym efekty realizowanych projektów.

Mogą to być m.in.
  • zniżki na usługi,
  • bezpłatne wejścia,
  • zwiedzanie zaplecza niedostępnego na co dzień dla odwiedzających.
Wydarzenia organizowane w ramach DOFE będą promowane na ogólnopolskiej stronie internetowej poświęconej obchodom 20-lecia Polski w Unii Europejskiej.

Zgłoszenia do akcji przyjmowane są za pomocą e-formularza znajdującego się na stronie www.20lat.eu w zakładce "Zgłoś wydarzenie"  -> "Zgłoś wydarzenie do Dni Otwartych Funduszy Europejskich".