Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Fundacja Dereka Prince a. Wszyscy jesteśmy cenni
2013-02-07

Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych wspiera różnorodne, bez wyjątku, bardzo ważne inicjatywy. Współpracujemy między innymi z organizacjami działającymi na rzecz kultury, obrońcami praw zwierząt, samorządowcami oraz poznańskimi anarchistami. Miło nam poinformować, że na początku stycznia 2013 roku do projektu PWP Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej II  przystąpiła Fundacja Dereka Prince’a

Jej patron – Derek Prince był protestanckim teologiem i kaznodzieją, autorem wielu chrześcijańskich książek oraz cieszących się ogromną popularnością audycji radiowych. Zmarł w 2003 roku.

Fundacja jest programowo związana z celami organizacji Derek Prince Ministries International. Do najważniejszych celów, jakie przed sobą postawiła należą: propagowanie wartości chrześcijańskich, upowszechnianie wiedzy na temat chrześcijaństwa, wspieranie i promowanie postaw prospołecznych w oparciu o etykę chrześcijańską oraz promowanie chrześcijańskiego stylu życia i uświadamianie poczucia wpływu na własne życie, życie rodziny i narodu.

Swoje cele chce realizować poprzez prowadzenie działalności wydawniczej - w najbliższym czasie swoją działalność rozpocznie prowadzone przez Fundację Wydawnictwo Biały Kamyk. Już w tym miesiącu pod szyldem Białego Kamyka ukażą się tytuły: Za cenę krwi oraz Ochrona przed zwiedzaniem Dereka Prince’a. Oprócz tego Fundacja planuje produkcję i wydawanie nagrań dźwiękowych i audiowizualnych oraz organizowanie konferencji, seminariów oraz wykładów. Już niedługo odwiedzić będzie można oficjalną stronę Fundacji. Życzymy samych sukcesów.