Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Konin: Zapraszamy do udziału w I Konińskim Kongresie Kobiet!
2013-02-07

Przedsiębiorcze kobiety Wielkopolski łączcie się! W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkie panie, ale i panów do Konina na I Koniński Kongres Kobiet, który odbędzie się 23 lutego 2013 roku. Impreza już teraz pretenduje to tytułu najważniejszego wydarzenia społeczno-kulturalnego 2013 roku w Koninie. Organizatorem Kongresu jest Stowarzyszenie "Koniński Kongres Kobiet" we współpracy z Domem Kultury „Oskard”, Stowarzyszeniem ONA, Stowarzyszeniem KONSOLA
oraz Stowarzyszeniem „Magnolia”

Wśród zaproszonych gości znalazły się między innymi: Agnieszka Kozłowska – Rajewicz, Wanda Nowicka , Anna Grodzka, Kazimiera Szczuka i Kinga Rusin.

Niezwykle ciekawie zapowiada się program Kongresu. Wśród paneli tematycznych polecamy zwłaszcza dwa: „Stereotypy i ich wylęgarnie: szkoła, kultura masowa, media, reklama, władza” oraz panel „Aktywność. Przedsiębiorczość. Niezależność” dotyczący pozycji zawodowej kobiet przedsiębiorczych.  Dyskusjom towarzyszyć będą warsztaty, wystawa malarstwa konińskich artystek, pokaz filmu „Siła mody”, a także pokaz mody przygotowany przez Fundację „Otwarcie” . My też tam będziemy i gorąco zapraszamy na stoisko stowarzyszenia po broszurę „Aktywność. Przedsiębiorczość. Niezależność. Kobiety w spółdzielczości socjalnej”.

Patronat honorowy na I Konińskim Kongresem Kobiet objęła Pełnomocznika Rządu do spraw Równego Traktowania Agnieszka Kozłowska-Rajewicz.

 

Rejestracji można dokonać na stronie internetowej Konińskiego Kongresu Kobiet.  

Źródło: Koniński Kongres Kobiet