Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
II edycja szkolenia "ABC Małej Firmy"
2012-08-29
Zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji szkolenia "ABC Małej Firmy", które odbędzie się w dniach 10. - 14. września 2012 roku.
Urząd Miasta Poznania oraz Stowarzyszenie na Rzecz Spółdzielni Socjalnych zapraszają mieszkańców Poznania na bezpłatne szkolenie ,,ABC Małej Firmy’’. Szkolenie odbywać się będzie w formie warsztatowej dzięki czemu uczestnicy poznają praktyczne aspekty omawianego zagadnienia. Tematyka, która zostanie przedstawiona na szkoleniu będzie obejmowała między innymi kwestie:  praw rządzących wolnym rynkiem, ryzyk i korzyści związanych z samo zatrudnieniem, stosowania przepisów prawa gospodarczego, cywilnego, pracy i podatkowego, tworzenia biznesplanu.
Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w zasoby wiedzy teoretycznej i praktycznej do założenia działalności gospodarczej indywidualnej.  Cele szczegółowe będą ukierunkowane na umiejętności niezbędne do uruchomienia oraz prowadzenia własnej firmy, jak również do samodzielnego przygotowania prostej formuły biznesplanu.
 
II edycja szkolenia ,,ABC Małej Firmy’’
Data: 10 września – 14 września 2012 roku
Miejsce: Siedziba Poznańskiego Towarzystwa Ekonomicznego, ul. Klasztorna 24/25
Czas: 10.00 – 15.00 (godziny mogą ulec zmianie)
 
Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy zgłaszać faxem na numer: (061) 887-11-66 lubdrogą elektroniczną na adres szkolenie.wlasna.firma@gmail.com lub osobiście pod adresem: ul. Chłapowskiego 15/1, Poznań. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 7 września lub do wyczerpania limitu miejsc!
 
 
Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń !
 
zapraszamy serdecznie!
 
 
 
 
 
Pliki do pobrania