Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Konkurs LODOŁAMACZE 2013
2013-07-18

Polska Organizacja Osób Niepełnosprawnych zaprasza wszystkich Pracodawców tworzących miejsca pracy otwarte na potrzeby osób niepełnosprawnych do wzięcia udziału w Konkursie. Jeśli zatrudniasz przynajmniej jedną osobę niepełnosprawną, ten konkurs jest dla Ciebie!

Lodołamacze 2013 to konkurs z ośmioletnią tradycją, który wyróżnia ludzi, firmy, instytucje, angażujące się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Celem konkursu jest wyróżnianie pracodawców, a także promowanie osób i instytucji działających na rzecz aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego.

Udział w konkursie jest bezpłatny, a dodatkowo za samo zgłoszenie organizatorzy zapewniają uczestnikom bezpłatny półroczny dostęp do serwisu ekspertPOPON.pl, z aktualną interpretacją prawną bieżących przepisów dotyczących zatrudniania osób niepełnosprawnych.

Kategorie konkursowe:

Otwarty Rynek Pracy
– przedsiębiorcy otwartego rynku pracy, w tym również stowarzyszenia, fundacje prowadzące działalność gospodarczą i fundacje posiadające status przedsiębiorcy.

Pracodawca Nieprzedsiębiorca
– niebędący przedsiębiorcami, w tym również stowarzyszenia, organizacje i fundacje nie prowadzące działalności gospodarczej.

Zakład Pracy Chronionej
– pracodawcy posiadający status Zakładu Pracy Chronionej oraz Zakłady Aktywności Zawodowej.


Więcej informacji, regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe do pobrania na stronie internetowej: www.lodolamacze.info.pl
Honorowy patronat nad konkursem objęła Małżonka Prezydenta RP, Anna Komorowska. Przypominamy też, że w ubiegłym roku nagrodę SUPER LODOŁAMACZA otrzymała Spółdzielnia Socjalna Kreatywni z Bydgoszczy.