Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Zapraszamy na Wielkopolskie Forum Ekonomii Społecznej
2013-08-20
Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych zaprasza na coroczne Wielkopolskie Forum Ekonomii Społecznej organizowane w ramach Projektu „PWP Wielkopolski  Ośrodek Ekonomii Społecznej II”.
W tym roku spotykamy się w dniach 27-28 września w Łężeczkach. Forum odbywa się pod hasłem „Zrzeszamy się!”. Wśród licznych punktów programu znajdują się m.in.: warsztat „Spółdzielczość po włosku. Warsztat dotyczący zrzeszania się włoskich spółdzielni socjalnych – dobre praktyki, zagrożenia”, warsztat „25 lat przemian – doświadczenia Krajowego Związku  Rewizyjnego Spółdzielni  Samopomoc Chłopska na polu integracji i rozwoju spółdzielczości”, warsztat „Zrzeszanie się spółdzielni socjalnych w Polsce – praktyka Ogólnopolskiego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Socjalnych. Oczekiwania i kierunki rozwoju” oraz dyskusja wokół możliwości, szans i potencjałów wynikających z zrzeszania się wielkopolskich spółdzielni socjalnych.

Zainteresowanych problematyką Forum przedstawicieli i przedstawicielki podmiotów ekonomii społecznej, jednostek samorządu terytorialnego i sektora biznesu zachęcamy do przesyłania formularzy zgłoszeniowych (poniżej). Formularze należy przesłać pocztą tradycyjną na adres: Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych, ul. Chłapowskiego 15/1, 61-504 Poznań lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@spoldzielnie.org do dnia 16 września br.

Serdecznie zapraszamy!
Pliki do pobrania