Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Stowarzyszenie Rozwoju Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na szkolenie
2013-08-23
Zapraszamy na szkolenie ,,Pozyskiwanie środków na działalność statutowa NGO''

Czy organizacje pozarządowe skazane są wyłącznie na granty?
Jakie są potencjalne źródła finansowania działalności organizacji pozarządowych?
W jaki sposób systematycznie i profesjonalnie pozyskiwać środki?

Osoby, które chcą poznać odpowiedzi na powyższe pytania zachęcamy do skorzystania ze szkolenia organizowanego przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego pt. „Pozyskiwanie środków na działalność statutową NGO”.

Celem szkolenia jest podniesienie wiedzy uczestników z zakresu źródeł finansowania działalności NGO. Szkolenie przeznaczone jest dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu gostyńskiego. Spotkanie poprowadzi Marek Gruchalski ze Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych – prawnik, trener i doradca podmiotów ekonomii społecznej i NGO.

Szkolenie odbędzie się dnia 27 sierpnia 2013 roku (wtorek) w sali szkoleniowej Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego (ul. 1 Maja 13/3 – deptak, Gostyń) w godzinach od 14:00 do 20:00. Spotkanie jest całkowicie BEZPŁATNE.

Na spotkaniu uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych oraz po szkoleniu, zaświadczenie o uczestnictwie w spotkaniu. Uczestnikom zapewniony zostanie również poczęstunek, w skład którego wejdą obiad oraz serwis kawowy.

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 23.08.2013 do godziny 15.30. Zgłoszenie można również potwierdzić drogą mailową - na adres: gospodarka@gostyn.pl. W tym celu należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.
Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona.

Więcej informacji:
Pracownicy Biura, biuro SWPPG, tel. 65 572 07 54 lub 537 007 087.

 

Pliki do pobrania