Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Konkurs: Dobre praktyki EFS
2012-08-22

Jeszcze tylko do 31. sierpnia można nadsyłać zgłoszenia  do konkursu „Dobre praktyki EFS” organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.  

Ideą konkursu jest wskazanie przykładów wzorcowych projektów realizowanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, wyróżniających się pod względem efektów realizacji, trwałości wyników oraz stopnia osiągnięcia wymiernych korzyści grupy docelowej z otrzymanego wsparcia.

Zdaniem organizatorów prezentacja najlepszych projektów nie tylko przyczyni się do wzorstu wiedzy na temat pozyskiwania wsparcia z Europejskiego Funduszu Społecznego i kształtowania pozytywnego wizerunku Unii Europejskiej w Polsce, ale przede wszystkim będzie dowodem na to, że realizacja nawet najtrudniejszych zamierzeń jest możliwa i niesie ze sobą ogromną satysfakcję.

Konkurs jest adresowany do projektodawców realizujących projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz do Instytucji Pośredniczących/ Instytucji Pośredniczących II stopnia będących stronami umów o dofinansowanie projektów współfinansowanych ze środków PO KL.

W imieniu Ministra Rozwoju Regionalnego konkurs przeprowadza Centrum Projektów Europejskich – Krajowy Ośrodek EFS. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

 

Źródło: http://www.efs.gov.pl


EFS_konkurs