Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
SNRSS na pożegnaniu lata w Koninie
2012-08-26
W niedzielę, 26 sierpnia SNRSS uczestniczyło wraz z podopiecznymi Fundacji „Podaj Dalej” i Stowarzyszeniem "Gepetto" w festynie na pożegnanie lata w Koninie.

Uczestnictwo w festynie zdeterminowała wcześniejsza impreza plenerowa, czyli V Jarmark świętego Bartłomieja, który przyciągnął na konińską starówkę rzeszę zainteresowanych mieszkańców: wielbicieli pamiątek, staroci, rękodzieła i lokalnych przysmaków.

Na obu imprezach nie mogło zabraknąć przedstawicielek konińskiej filii Stowarzyszenia. Takie spotkania wskazały kolejną nieformalną drogę do dialogu z mieszkańcami  na temat spółdzielczości socjalnej w naszym kraju i formę walki z wykluczeniem społecznym nie tylko osób niepełnosprawnych czy bezrobotnych.

Na stoisku Stowarzyszenia osoby zainteresowane mogły znaleźć ulotki promocyjne II edycji projektu WOES oraz gadżety, każdy mógł porozmawiać ze specjalistą ds. informacji i podopiecznymi SNRSS.

Materiał o końskiej filii SNRSS  drugiej edycji projektu Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej ukazał się także w Telewizji Konin. Krótki wywiad z naszą specjalistką ds. informacji można obejrzeć tutaj

 

Galeria zdjęć