Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Polska – Unia Europejska: dziesięć lat w jednej drużynie
2014-04-29

Święta należy spędzać wspólnie – zapraszamy na turniej gier planszowych: Polska – Unia Europejska – dziesięć lat w jednej drużynie

Kochani! Z okazji zbliżającej się, dziesiątej rocznicy wejścia Polski od Unii Europejskiej przyłączyliśmy się do Dni Otwartych Funduszy Europejskiej. Zagrajcie z nami:

CO?Turniej gier planszowych. Wszystkie gry łączy jeden mianownik – jest to Unia Europejska. Możecie spróbować swoich sił w eurobiznesie („Biznes po europejsku”), sprawdzić swoją wiedzę z zakresu różnorodności kultury europejskiej („Podróż przez Europę”) lub po prostu postawić na swoją wiedzę ogólną („Unia Europejska”). Na zwycięzców w każdej kategorii czekają nagrody: najlepsi zabiorą wymienione już gry planszowe do domów.

Chcemy, aby ten turniej był jednocześnie okazją do przybliżenia Wam naszej działalności – możecie obejrzeć naszą siedzibę, poznać naszych współpracowników i zdobyć dodatkowe informacje odnośnie realizowanych przez nas projektów.

Do udziału w turnieju zapraszamy wszystkich zainteresowanych, jednakże ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązywać będzie rezerwacja – zgłoszenia mailowe prosimy przesyłać na adres anna@spoldzielnie.org Na terenie projektu nie ma, niestety, udogodnień dla osób niepełnosprawnych.

KTO? Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych to organizacja pozarządowa z Poznania. Od dziesięciu lat działamy w sektorze ekonomii społecznej wspierając istniejące i tworząc nowe podmioty ekonomii społecznej. Realizujemy rozliczne projekty unijne – są to między innymi PWP Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej II, Koniński Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej czy Innowacyjny Model Aktywizacji Uczestników WTZ.

KIEDY? Turniej gier odbędzie się 8 maja 2014 roku, w godzinach 16.00 – 19.00.

GDZIE? Zapraszamy do siedziby Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych, do Poznania, na ulicę Chłapowskiego 15/1.