Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych na III Targach Organizacji Pozarządowych
2012-09-10

III Poznańskie Dni Organizacji Pozarządowych już za nami. Teraz zapraszamy na nasz Dzień Otwarty w czwartek, 13 września. 

W ostatnią sobotę nasze Stowarzyszenie w składzie: Anna D., Monika D., Paulina Ł., Malwina P., Zbigniew P., oraz Jarosław W., uświetniło swym udziałem  III Poznańskie Targi Organizacji Pozarządowych. Z dumą informujemy, że nasze stoisko było chętnie odwiedzane przez Poznaniaków, a gości nie trzeba było namawiać do korzystania z przygotowanych atrakcji: rozwiązywali spółdzielcze rebusy, brali udział konkursie „Jeden z pięciu” sprawdzającym ich wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, a także rozwiązywali testy, które pomogły im odpowiedzieć na pytanie: „Czy byłbyś idealnym spółdzielcą”? Poradami z zakresu przedsiębiorczości społecznej służyli nasi specjaliści do spraw ekonomii społecznej.

Stoisko Stowarzyszenia odwiedziło wiele osób, wszyscy odwiedzający otrzymali pełny zestaw naszych materiałów promocyjnych zawierających kontakt do naszego Ośrodka (wizytówki, foldery, ulotki, gadżety i last but not least - krówki). Ekologiczne długopisy Stowarzyszenia cieszyły się tak dużą popularnością, że trzeba je było reglamentować. Wszystkim gościom dziękujemy i zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Chłapowskiego 15/1  na Dzień Otwarty w czwartek, 13 września.  Przysłowiowym  gwoździem  programu będzie druga edycja konkursu „Jeden z pięciu”

Jednocześnie informujemy, że laureatem pierwszej edycji konkursu „Jeden z pięciu” został pan Tomasz T. z Poznania. Jury nagrodziło następującą odpowiedź na pytanie: Dlaczego uważasz, że jesteś wystarczająco przedsiębiorczy, żeby wygrać:  „Z głębi duszy. Z dużego poczucia własnej wartości. Z Poznania”.

Panie Tomaszu, gratulujemy!Galeria zdjęć