Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
ESkapada: Wakacje w Kamienicy? Tylko nad Jeziorem Kaliszanskim. Tylko ze Wspólnym Sukcesem
2014-07-24

Jezioro Kaliszańskie to jedna z pereł małych Mazur, jak nazywa się czasami jeziora pojezierza chodzieskiego. Mekka żeglarzy i windsurferów…ale nie o tym chcieliśmy pisać.

Spółdzielnia Socjalna Wspólny Sukces na co dzień nie zajmuje się turystką. Pracy mają aż nadto. Na co dzień współpracują z firmą El-Cab przy składaniu konektorów do półprzewodników, zajmują się pielęgnacją zieleni na terenie powiatu Wągrowieckiego. Wakacje to jednak szczególny okres i dlatego Spółdzielnia Socjalna Wspólny Sukces postanowiła wyjść ze swoją ofertą do szerszej publiczności.

Zaczęli w czerwcu od stoiska z hot-dogami, które stanęło na poznańskich juwenaliach. Teraz zdecydowali się poszerzyć i rozwinąć swoja gastronomiczna. Od początku lipca spółdzielnia prowadzi punkty gastronomiczne na plażach w Kobylnicy i Kamienicy. Jedzenie to jest coś, co powinno pogodzić zarówno miłośników plażowania, jak i aktywnego spędzania wolnego czasu. Zwłaszcza, że hot-dogi robią dobre, jak mało kto…

***
Spółdzielnia Socjalna Wspólny Sukces – spółdzielnia założona przez Powiat Wągrowiecki i Gminę Wągrowiec. Spółdzielnia dedykowana jest osobom z niepełnosprawnościami intelektualnymi, zatrudnienie w niej znalazło – do chwili obecnej – pięcioro byłych uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. Spółdzielnia działa od początku stycznia 2014 roku.

Szukaj spółdzielni również na stronie internetowej: www.wspolnysukces.spoldzielnie.org i FB


Czym jest ESkapada? Dowiedz się więcej tutaj