Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Otwarcie Spółdzielni Socjalnej Perfekcja
2014-08-08
Oficjalne otwarcie Spółdzielni Socjalnej Perfekcja miało miejsce w dniu wczorajszym tj. 7 sierpnia.  Odbyło się w  kawiarni przy ul. Kadetów 4 z Pile, która już od poniedziałku zaprasza wszytkich klientów na pyszne ciasta. Jak mówi prezes spółdzielni Marian Lis, w tej spółdzielni nie używa się słów "niemożliwe", "nie da się". Dlaczego? Zobaczcie sami.

Przedsiębiorstwo zostało założone przez podopiecznych Monaru w Pile. Siedem osób tworzących Perfekcję to osoby bezdomne, które postanowiły poprawić swoją sytuację, a prowadzony przez nich biznes ma się do tego przyczynić.

Lokal znajduje się przy ul. Kadetów 4, blisko Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile. To własnie tam znajdziecie kawiarnię, w której zawsze będą czekać na Was świeże wypieki. Pyszny sernik to zdecydowanie popisowe ciasto Spółdzielni, o czym mogli przekonać się goście na otwarciu. To jednak nie jedyne na co warto wybrać się do kawiarni. Wypiekany na miejscu chleb na naturalnym zakwasie, który już zdobył uznanie próbujących to prawdziwy hit. Do tego idealnie pasuje swojski smalec, który swój smak zawdzięcza tajnej recepturze, a do tego ogórki małosolne, oczywiście wszystko perfekcyjne.

Perfekcja oferuje również catering. Sałatki warzywne i owocowe, dania obiadowe, wypieki według tradycyjnej receptury. To wszystko z dowozem do klienta. To naprawdę dobra wiadomość dla mieszkańców Piły i okolic, bo już od poniedziałku wszelkie Wasze przyjęcia mogą wspomóc wspaniałe dania z Perfekcji. Naprawdę warto, bo zdrowe i smaczne posiłki są tego warte. Spółdzielcy oferują swoje usługi w bardzo atrakcyjnych cenach, co jest dodatkowym atutem.

Spółdzielnia Socjalna oprócz gastronomii zajmie się działalnością remontową, opieką nad starszymi, sprzątaniem.  

Do lokalu oraz do składania zamówień cateringowych Spółdzielnia Socjalna Perfekcja zaprasza już od poniedziałku 11 sierpnia 2014 roku. Zamówienia można składać pod numerem telefonu 773-799-370 oraz w lokalu przy ulicy Kadetów 4 w Pile. Kawiarnia czynna jest od godz. 9 do 19, tak więc serdecznie, w imieniu spółdzielców, zapraszamy!