Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
ESkapada w Licheniu Starym inspiruje do działania.
2014-08-12
Licheń Stary inspiruje! Wyruszając w te strony warto wiedzieć, że Spółdzielnia Socjalna Inspiracja dba o piękne tereny zielone, których w regionie nie brakuje.
Licheń Stary jest oddalony 17 km od Konina, położony nad Jeziorem Licheńskim i musicie wiedzieć, że jest  to doskonałe miejsce na ESkapadę. Piesze wędrówki wokół Jeziora Licheńskiego to naprawdę niezapomniane wrażenia. Zadbana plaża nad jeziorem, a na niej wydzielone miejsce do gry w siatkówkę, plac zabaw dla najmłodszych oraz miejsce na ognisko. Jezioro Licheńskie jest podgrzewane przez elektrownię w Koninie przez co żyją w nim gatunki ryb ciepłolubnych, co przyciąga wielu wędkarzy. Właśnie będąc w Licheniu Starym możecie odwiedzić spółdzielnię socjalną, która swoją siedzibę ma w nietypowym miejscu, bo w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Licheniu Starym. Spółdzielnia Socjalna Inspiracja dba o tereny zielone między innymi przy jeziorze, aby wszyscy mogli w pełni korzystać z zadbanej przestrzeni.
Usługi remontowo-budowlane, transport osób niepełnosprawnych, usługi cateringowe, działalność sportowa, rekreacyjna, turystyczna i edukacyjna to wszystko oferuje Spółdzielnia Socjalna Inspiracja. Prawda, że inspirujące?Spółdzielnia Socjalna Inspiracja

62-563 Licheń Stary
ul.  Konińska 46
tel. 504-480-250