Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
VIII Ogólnopolskie Spotkania Ekonomii Społecznej
2014-09-17
Tegoroczne Ogólnopolskie Spotkania Ekonomii Społecznej odbędą się w dniach 23-24 października. VIII OSES, odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września.

VIII Ogólnopolskie Spotkania Ekonomii Społecznej odbędą się 23–24 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. 
W tym roku tematyka konferencji będzie dotyczyła pracy i związków z sektorem ekonomii społecznej. Podczas sesji tematycznych będą poruszane kwestie zatrudnienia w sektorze ekonomii społecznej, szczególnie zatrudnienia osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Będzie również mowa o roli przedsiębiorczości społecznej w politykach rynku pracy, współpracy z biznesem i administracją publiczną. Poruszone zostaną również kwestie roli edukacji przedsiębiorczości.

Ogólnopolskie Spotkania Ekonomii Społecznej będą okazją do podsumowania kończących się właśnie projektów PO KL.
W tych dniach odbędzie się również uroczystość zakończenia IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku.

OSES będzie okazją do świętowania 10. rocznicy działania Stałej Konferencji Ekonomii Społecznej, forum organizacji działających na rzecz rozwoju sektora, które było pomysłodawcą organizacji corocznych ogólnopolskich spotkań.

Zgłoszenia są przyjmowane do 30 września

Program konferencji dostępny - tutaj

Formularz zgłoszeniowy - tutaj

Źródło: ekonomiaspoleczna.pl