Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Zawiadomienie o anulowaniu zapytania ofertowego
2014-10-03

Zawiadomienie o anulowaniu zapytania ofertowego na przeprowadzenie usługi wdrożenia modelu innowacyjnej spółdzielni socjalnej dedykowanej osobom uzależnionym, realizującej usługi użyteczności publicznej w partnerstwie publiczno-społecznym. 

Stowarzyszenie na Rzecz Spółdzielni Socjalnych informuje, że postępowanie prowadzone zgodnie z zasadą konkurencyjności określone w

- zapytaniu ofertowym na przeprowadzenie usługi wdrożenia modelu innowacyjnej spółdzielni socjalnej dedykowanej osobom uzależnionym, realizującej usługi użyteczności publicznej w partnerstwie publiczno-społecznym,

ogłoszonym w dniu 22 września 2014 r. na stronie internetowej Zamawiającego www.spoldzielnie.org, w związku z realizacją projektu: „System wzmacniania potencjału i kompetencji sektora spółdzielczości socjalnej oraz stworzenie sieci współpracy z instytucjami rynku pracy oraz pomocy i integracji społecznej” zostało anulowane ze wzg. na konieczność doprecyzowania przedmiotu zapytania.

Przepraszamy za wynikłe z tego niedogodności. Jednocześnie informujemy, że w najbliższym czasie zostanie rozpisane nowe zapytanie ofertowe.