Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Debata upowszechniająca projekt „Innowacyjny model aktywizacji zawodowej uczestników WTZ"
2014-11-25
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu razem ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych mają zaszczyt zaprosić na debatę upowszechniającą, podsumowującą projekt „Innowacyjny model aktywizacji zawodowej uczestników WTZ”. Debata odbędzie się 10 grudnia 2014 roku w Poznaniu.
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu razem ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych mają zaszczyt zaprosić na debatę upowszechniającą podsumowującą projekt „Innowacyjny model aktywizacji zawodowej uczestników WTZ”. Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych w partnerstwie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznaniu oraz firmą Konimpex sp. z o.o. Podczas debaty upowszechniającej zaprezentowany będzie innowacyjny model aktywizacji zawodowej uczestników WTZ oraz będzie możliwość zapoznania się ze szczegółami funkcjonowania spółdzielni socjalnych powstałych przy WTZ.

Debata odbędzie się 10 grudnia 2014 roku w Poznaniu, w Hotelu IKAR, ul. Kościuszki 118, 61-717 Poznań, w godzinach 10:00-15:00. Szczegółowy program konferencji stanowi załącznik do niniejszego zaproszenia.

Zwracamy się z prośbą o potwierdzenie udziału w konferencji do 5 grudnia 2014 roku na adres natalia.wasielewska@rops.poznan.pl bądź telefonicznie (61) 8567955.

W treści e-maila uprzejmie prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby uczestniczącej oraz instytucję. W razie pytań prosimy o kontakt: Natalia Wasielewska 61 8567 955.


Pliki do pobrania