Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Spółdzielcze Święta
2014-12-01

 Tradycyjnie obchodzimy już białe święta i rodzinne święta. W tym roku zapraszamy na święta spółdzielcze. Przez najbliższe trzy tygodnie, razem ze spółdzielniami socjalnymi z Wielkopolski (ale nie tylko) będziemy przygotowywać się do świąt Bożego Narodzenia.  

Opowiemy, jak przebrnąć przez porządki świąteczne, gdzie szukać prezentów, czy jak zrobić wegańską wieczerzę wigilijną. W roli doradców wystąpią nasi spółdzielcy, m.in. Spółdzielnia Socjalna Blisko Was, Spółdzielnia Socjalna Superład, Spółdzielnia Socjalna Perfekcja i wiele, wiele innych. Przewodnikiem będzie natomiast blogerka społeczna Celina Chełkowska. 
 

***

Spółdzielcze przygotowania do świąt będą się koncentrować wokół dwóch ważnych wydarzeń. Najbliższe już 6 grudnia. Właśnie wtedy, w Koninie odbędzie się II Bożonarodzeniowy Kiermasz Produktów Ekonomii Społecznej. Dla mieszkańców Konina i okolic będzie to unikalna szansa na kupno świątecznych – społecznych podarków. Tydzień później, również w Koninie odbędzie się finale regionalnej edycji Szlachetnej Paczki, wspieranej przez Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych oraz lokalne przedsiębiorstwa społeczne. Serdecznie zapraszamy do właczenia się do naszej akcji. 

 

 

Zaczynamy!