Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Seminarium: Spółdzielnia socjalna dla WTZ
2015-02-18
Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej i Stowarzyszenie na rzecz Spółdzielni Socjalnych zapraszają na seminarium, które odbędzie się 23 lutego br. w Warszawie. Podczas seminarium zaprezentowany zostanie innowacyjny model aktywizacji zawodowej uczestników WTZ oraz będzie możliwość zapoznania się ze szczegółami funkcjonowania spółdzielni socjalnych powstałych przy WTZ.
 
 

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu i Stowarzyszenie na rzecz Spółdzielni Socjalnych zapraszają na seminarium podsumowujące projekt „Innowacyjny model aktywizacji zawodowej uczestników WTZ”. Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie na rzecz Spółdzielni Socjalnych w partnerstwie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznaniu oraz firmą Konimpex sp. z o.o.

W trakcie seminarium będzie można poznać propozycję rozwiązania systemowego aktywizacji zawodowej uczestników WTZ poprzez pracę w spółdzielni socjalnej. Jest nim innowacyjny model aktywizacji zawodowej uczestników WTZ.

Seminarium odbędzie się 23 lutego 2015 r. w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Golden Floor, Al. Jerozolimskie 135 A, w godzinach 10:30-14:00. Szczegółowy program seminarium stanowi załącznik do niniejszego zaproszenia.

Zwracamy się z prośbą o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 17 lutego 2015 roku na adresnatalia.wasielewska@rops.poznan.pl.

W treści e-maila uprzejmie prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby uczestniczącej oraz instytucję. W razie pytań prosimy o kontakt: Natalia Wasielewska 61 8567 955.

ŹródłoROPS w Poznaniu, www.ekonomiaspoleczna.pl