Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
ESkapada kulturalna w Mosinie
2015-08-10
Około 20 kilometrów od Poznania znajduje się miasto Mosina. Z czego słynie? Wieży widokowej, wyjątkowo zalesionych terenów oraz z działalności artystycznej… Taką Mosinę chcemy Wam pokazać, oczywiście nie zabraknie spółdzielni socjalnej, ktora działa w branży kreatywnej.
W tym roku właśnie w Mosinie miał miejsce koncert festiwalu Batyskaf, który to jest kontynuacją wydarzenia znanego pod nazwą Rok w Rock odbywającego się w Kórniku.W ramach wydarzenia odbyły się cztery koncerty, z czego pierwszy w Mosinie, drugi w Kiekrzu a trzeci i czwarty finałowy w Kórniku.

Koncert w Mosinie odbył się nad jeziorem przy Przystanku Glinianki, który również stał się znakiem charakterystycznym miejscowości. Można tam dobrze zjeść, odpocząć i obejrzeć dobry film w kinie letnim na Przystanku. Samo wydarzenie koncertowe obfitowało w wiele atrakcji fundowanych przez artystów grających na festiwalu.Co ważne partnerem festiwalu była Spółdzielnia Socjalna z Mosiny Print2You, która działając w mieście, od zawsze stara się angażować w realizowane projekty kulturalne, turystyczne. Działania i tym samym produkty Spółdzielni Socjalnej Print2You zostały w tym roku wyróżnione. To za sprawą zdobycia przez przedsiębiorstwo certyfikatu Zakupu ProSpołecznego. Znaku jakości wśród PES.Działalność Print2You to przede wszystkim realizacja nadruków wysokiej jakości na odzieży oraz na innych produktach tekstylnych, jak np. torby. Realizują również projekty graficzne, banery reklamowe, ulotki. Również jeśli coś Wam się przydarzy podczas wakacji z odzieżą, to Spółdzielnia służy usługą pogotowia krawieckiego, w ramach którego wszywania, podwijanie, przycinanie i wiele więcej.

Tak więc jeśli ESkapada kulturalna to na koncert, dobry film, dobre jedzenie i oczywiście pamiątki, np. super koszulka z nadrukiem od Spółdzielni Socjalnej Print2You. Polecamy