Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Ogólnopolskie spotkanie spółdzielni z branży turystycznej
2015-08-28
Zbliża się wrzesień, czas na podsumowanie sezonu w branży turystycznej. Doskonała okazja już we wrześniu - w dniach 25-26 września odbędzie się Ogólnopolskie spotkanie spółdzielni socjalnych z branży turystycznej. Gospodarzem będzie Spółdzielnia Socjalna Perunica z Byczyny. 

Chcemy wspólnie ze spółdzielniami prowadzącymi:

  • obsługę ruchu turystycznego
  • miejsca noclegowe, hostele i pensjonaty
  • wypożyczalnie sprzętu turystycznego
  • wioski tematyczne
Porozmawiać na temat prowadzenia biznesu w tej branży, wymienić się doświadczeniami. Podsumować nasze przedsięwzięcia, złapać oddech i zobaczyć jak inni prowadzą biuro obsługi ruchu turystycznego, wioskę tematyczną, czy hostel. Nie zabraknie także wymiany doświadczeń w zakresie kreowania i promocji produktu lokalnego.

Podczas spotkania zaproponujemy Państwu także udział w spółdzielczej grze terenowej wykorzystującej historię i potencjał Byczyny. Odbędą się także praktyczne warsztaty dotyczące marketingu miejsc i produktów.Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz on-line do 18 września (piątek) włącznie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniaja nocleg w pokojach 2 i 3 osobowych, wyżywienie. Nie zwracaja kosztów dojazdu.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: spotkania(at)ozrss.pl

Dodatkowe informacje znajduja się na stronie: www.ozrss.pl 

Źródło; www.ekonomiaspoleczna.pl