Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
V Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych- podsumowanie
2015-09-16
Dzień Organizacji Pozarządowych już po raz piąty za nami. Było słonecznie, aktywnie i bardzo efektywnie!
W sobotę, tj. 9 września odbył się V Dzień Organizacji Pozarządowych, który rozpoczął Poznański Tydzień Organizacji Pozarządowych. Ten kulminacyjny dzień odbył się na Placu Wolności w samym centrum Poznania.
W wydarzeniu brały udział 74 organizacje, które od samego rana przygotowywały się na wspaniałe przyjęcie odwiedzających mieszkańców. W tym również  przedstawiciele naszego Stowarzyszenia w domku 12A.

Plac Wolności zmienił się w pełen kolorów i dzwięków dzięki organizacją biorącym udział, ale przede wszystkim dzięki zaangażowaniu mieszkańców Poznania, którego naprawdę nie brakowało.W trakcie obchodów tego dnia można było zobaczyć występy na scenie oraz na płycie Placu, zjeść pyszne śniadanie przygotowane przez Spółdzielnię Socjalną Dobra z Poznania, odwiedzić Strefę Dziecka specjalnie przygotowaną dla najmłodszych. Ale najważniejsze odwiedzić i poznać Organizacje, które przygotowały wiele atrakcji. Były gry, quizy, zabawy, pokazy. My zapraszaliśmy do Strefy Spółdzielcy, w której każdy mógł się dowiedzieć czym zajmują się spółdzielnie socjalne, jakie spółdzielnie są w Poznaniu i nie tylko, jak działają. Odpowiadaliśmy na wiele pytań, również tych dotyczących samej działalności naszego Stowarzyszenia.
Puzzle i zagadki "spółdzielcze" okazały się bezproblemowe dla odwiedzających nas gości, co nas bardzo cieszy, bo to znaczy, że o spółdzielniach wiecie coraz więcej.Wszystkim nas odwiedzającym bardzo dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Więcej zdjęć w galerii