Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Drzwi otwarte ekonomii społecznej w Koninie.
2015-11-02
Siedziba KOWES znów się otwiera. Serdecznie zapraszamy 9 listopada do Konina przy ul. 3 maja 26. Tylu naszych specjalistów w jednym miejscu - warto skorzystać z wyjątkowej okazji.
Wracamy po przerwie do Konina z ogromnym zapałem do współpracy. Dobra okazja do poznania się, odświeżenia kontaktów ale i spotkania „po latach”. Pokażemy Wam nasze nowe możliwości!

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy z ekonomią społeczną dopiero się poznają, chcą dowiedzieć się więcej, powołać własną organizację czy szukają pomysłu na rozwój. W tym dniu nasi specjaliści udzielą informacji o formalnych wymogach niezbędnych podczas powoływania organizacji. Podpowiedzą jaka forma prawna organizacji najlepiej sprawdzi się przy planowanej przez Was działalności. Odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące finansowania, dotacji oraz wsparcia jakie mogą otrzymać organizacje na start.

Miło będzie nam gościć przedstawicieli, członków organizacji już działających, którzy szukają sposobów na promocję i rozwój swoich organizacji. Specjaliści ds. ekonomii społecznej, marketingu, finansów, doradztwa biznesowego oraz prawa pomogą w dobraniu odpowiednich narzędzi, które pomogą w rozwoju na rynku.
Doradzimy również organizacjom w wielu kwestiach problematycznych co do których realizowania mogą pojawić się wątpliwości. Jak uzyskać status OPP, czy możecie prowadzić działalność gospodarczą, jak przeprowadzać sprawozdania w organizacji, jak przygotować się do lustracji o tym wszystkim możecie się dowiedzieć odwiedzając nas 9 listopada.To dobry dzień aby nas poznać i dowiedzieć się w jaki sposób jesteśmy w stanie pomóc.

Spotkajmy się!
Poniedziałek, 9 listopada 2015 roku w Koninie, siedzibie KOWES przy ul. 3 maja 26.                                                 
W godzinach od 10:00 do 16:00.