Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Konin: spotkanie podmiotów reitegracyjnych
2015-11-27
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu (ROPS w Poznaniu) razem z Wielkopolskim Ośrodkiem Ekonomii Społecznej (WOES) prowadzonym przez Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych serdecznie zapraszają 4 grudnia 2015 r. na spotkanie dla pomiotów reintegracyjnych KIS/CIS/WTZ/ZAZ działających na terenie subregionu konińskiego oraz dla jednostek samorządu terytorialnego. 


Spotkanie będzie dotyczyło przedstawienia narzędzia do pomiaru efektu reintegracyjnego. Narzędzie do pomiaru efektu integracyjnego zostało opracowane w odpowiedzi na coraz częściej pojawiające się postulaty mierzenia efektów społecznych działania podmiotów ekonomii społecznej o charakterze reintegracyjnym. Podczas spotkania zostanie przedstawiona również oferta wsparcia WOES dla podmiotów reintegracyjnych z subregionu konińskiego.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie WOES ul. 3 Maja 26, 62 - 500 Konin o godzinie 10:00 (przewidywany czas trwania spotkania to około trzech godzin). Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie udziału do 1 grudnia 2015 roku na adres natalia.wasielewska@rops.poznan.pl.

W treści e-maila uprzejmie prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby uczestniczącej oraz nazwę instytucji/organizacji. W razie pytań prosimy o kontakt: Natalia Wasielewska 61 8567 955.


źródło: www.rops.poznan.pl