Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Wielkopolskie Forum Ekonomii Społecznej
2015-12-02
Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych zaprasza na coroczne Wielkopolskie Forum Ekonomii Społecznej. Forum odbędzie się w dniach 11-12 grudnia 2015 r. w Licheniu Starym. Tematem przewodnim tegorocznego forum będzie sieciowanie. 
 
Obok zagadnień poświęconych zacieśnianiu współpracy między spółdzielniami i biznesem podczas forum zaprezentowana zotanie również oferta nowego proejktu realizowanego przez Stowarzyszenie - Wielkopolskiego Ośrodka Ekonomii Społecznej. Przedłużeniem forum będzie natomiast Kiermasz Świąteczny, który po raz trzeci zorganizujemy we współpracy z Centrum Handlowym FERIO oraz Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej. Kiermasz odbędzie się w sobotę, 12 grudnia, w godzinach 13.00 - 19.00 w Centrum Handlowym Ferio w Starym Mieście k. Konina. 

Zainteresowanych problematyką Forum przedstawicieli i przedstawicielki podmiotów ekonomii społecznej, jednostek samorządu terytorialnego i sektora biznesu zachęcamy do przesyłania formularzy zgłoszeniowych (poniżej). Formularze należy przesłać pocztą tradycyjną na adres: Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych, ul. Chłapowskiego 15/1, 61-504 Poznań lub pocztą elektroniczną na adres: 
biuro@spoldzielnie.org do dnia 8 grudnia br.
Pliki do pobrania