Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Świąteczny Kiermasz Produktów Ekonomii Społecznej już 12 grudnia
2015-12-03
III Świąteczny Kiermasz Produktów Ekonomii Społecznej już za tydzień, w sobotę 12 grudnia. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Handlowym FERIO w Starym Mieście k/Konina. Na odwiedzających czekają produkty świąteczne, gadżety oraz wspaniałe prezenty. Wśród atrakcji dodatkowych m.in. warsztaty oraz zajęcia plastyczne dla dzieci i dorosłych.
Wspaniała świąteczna atmosfera po raz trzeci zagości w Koninie! Wszystko za sprawą Kiermaszu jaki wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznania przygotowujemy już 12 grudnia w Centrum Handlowym FERIO.  

Wystawcy w tym roku przygotowali wiele atrakcyjnych przedmiotów i gadżetów, które idealnie sprawdzą się na prezenty dla dzieci i dorosłych. Maskotki, poduszki, akcesoria z filcu, dekoracje ceramiczne, zdobione pierniki, obrazy oraz wiele więcej inspiracji przygotowanych przez podmioty biorące udział w wydarzeniu.
Znajdziecie również liczne dekoracje świąteczne jak ręcznie robione ozdoby choinkowe, wyroby drewniane, wyroby ceramiczne czy świąteczne stroiki. Wszystko co niezbędna aby Wasz dom w okresie Świąt był niezwykły.Weź prezent - Daj prezent

Oprócz niezaprzeczalnych walorów estetycznych, produkty wykonywane przez podmioty ekonomii społecznej mają w sobie wartość dodatkową. Wartością tą jest wspieranie rozwoju podmiotów, które integrują, pomagają i dają swoim podopiecznym, pracownikom coś więcej - szansę.

Serdecznie zapraszamy, bo naprawdę dobry prezent czeka na Was w FERIO.