Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Małe Wielkie Zmiany: Przygotowania do pierwszej tury naboru
2016-08-24
Przygotowania do realizacji projektu "Małe Wielkie Zmiany" idą pełną parą! Na naszej stronie internetowej znajdziecie już wskazówki dotyczące projektu: czego dotyczy, jaka jest jego specyfika, jak można wziąć udział i jak wyglądają kolejne etapy. Publikujemy również pierwsze terminy rekrutacji i warsztatów.
Przed nami nowa przygoda, nowe wyzwania i możliwości! Projekt "Małe Wielkie Zmiany - sieć rozwoju innowacji społecznych", który prowadzimy we współpracy z PwC, ma być szansą dla osób oddalonych od rynku pracy. W ramach projektu w całej Polsce będą opracowywane, testowane i rozwijane nowatorskie rozwiązania, które mają pomóc w aktywizacji zawodowej osób w najtrudniejszej sytuacji. Liczymy na szeroki odzew i realną systemową zmianę w efekcie tej pracy.

Spotkajmy się na warsztatach

Z niecierpliwością oczekujemy na pierwsze spotkania z osobami, które tak jak my chcą pomagać osobom oddalonym od rynku pracy, chcą się zaangażować, mają praktyczną wiedzę i ciekawe koncepcje. Zapewnimy im wsparcie specjalistów, pomoc w rozwinięciu sieci niezbędnych kontaktów oraz fundusze na wdrożenie pomysłów. 18 października w Poznaniu, 20 października we Wrocławiu i 22 października w Bydgoszczy odbędą się 6-godzinne warsztaty poświęcone kreatywnemu rozwiązywaniu problemów w kontekście problemu zatrudnienia osób oddalonych od rynku pracy. W każdym ze spotkań będzie mogło wziąć udział bezpłatnie 20 osób. Informacja o możliwości zapisu na warsztaty pojawi się na naszej stronie na początku września.

Zgłoszenia w pierwszej turze projektu

Obecność w warsztatach nie jest warunkiem, żeby wziąć udział w kolejnych etapach projektu. Od połowy września do 3 listopada będziemy przyjmowali zgłoszenia do pierwszej tury projektu. Od potencjalnych innowatorów będziemy oczekiwali opisania wybranego problemu z obszaru aktywizacji zawodowej wybranej grupy osób oddalonych od rynku pracy wraz z opisem motywacji do podjęcia działań na rzecz tej właśnie grupy. Wkrótce na naszej stronie pojawi się odpowiedni formularz, który ułatwi prezentację najważniejszych kwestii.

Niech nic Cię nie ominie!

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zachęcamy do odwiedzania naszej strony i subskrybcji newslettera Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych.
 
ROZPISKA TERMINÓW

Warsztaty inspirujące:
  • Warsztat w Poznaniu 18 października
  • Warsztat we Wrocławiu 20 października
  • Warsztat w Bydgoszczy 22 października
Zgłoszenia do projektu w I turze:
  • Zgłoszenia będą przyjmowane od połowy września do 3 listopada