Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Małe Wielkie Zmiany: Zapisz się na inspirujące warsztaty
2016-09-21
Zapisy na inspirujące warsztaty z PwC rozpoczęte! Poznaj kreatywne sposoby rozwiązywania problemów społecznych i dowiedz się, jak wykorzystać je w praktyce. W październiku zapraszamy do Poznania, Wrocławia i Bydgoszczy. Warto skorzystać z okazji!
Warsztaty, które organizuje nasz partner, firma doradcza PwC, mają na celu wprowadzenie zainteresowanych osób w specyfikę tworzenia innowacji społecznych. Będą one szansą, żeby rozwinąć własne umiejętności, zainspirować się i nawiązać kontakty.


Zapisy online na warsztaty będą prowadzone do wyczerpania dostępnych miejsc.

Terminy i miejsca warsztatów
  • Poznań, 18 października (wtorek), godz. 10-16, w biurze PwC przy pl. Andersa 7
  • Wrocław, 20 października (czwartek), godz. 10-16, w biurze PwC przy ul Swobodnej 1
  • Bydgoszcz, 22 października (sobota), godz. 10-16, w Starówka Office przy ul. Długiej 16 
W przypadku dodatkowych pytań dotyczących warsztatów zapraszamy do kontaktu na adres: paulina.zienczuk@pl.pwc.com.

Przebieg warsztatów

Uczestnicy będą mogli opanować kreatywne techniki rozwiązywania problemów społecznych oraz poznać problematykę zastosowania innowacji społecznych w obszarze aktywizacji zawodowej. Warsztaty będą wprowadzeniem do metodologii Design-Thinking, do której będziemy się również odwoływać na dalszych etapach projektu. Warsztaty potrwają około 6 godzin.

WAŻNE: Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Udział w warsztacie nie jest warunkiem koniecznym udziału w projekcie i aplikowania o grant na testowanie innowacji społecznych. Do projektu można zgłosić się niezależnie, wypełniając formularz na stronie projektu Małe Wielkie Zmiany.