Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Małe Wielkie Zmiany: Jak zmieniać świat? [FILM]
2016-10-24

Jak zmieniać świat? Czy może to zrobić zwykły człowiek? Zaprosiliśmy naszych przyjaciół, żeby podzielili się swoimi doświadczeniami i zainspirowali do działania. Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany"!

Czy można zmienić świat? - na to pytanie odpowiedzieli: Ania Janiak - prezeska Spółdzielni Socjalnej Furia, Agnieszka Frankowska - prezeska Dobrej Spółdzielni Socjalnej, Dorota Piotrowska - prezeska Spółdzielni Socjalnej Arka, a także Artur Babik - prezes Spółdzielni Socjalnej Czilii.

Inspiracją do wspólnego spotkania były przygotowania do rozpoczęcia działania Inkubatora Innowacji Społecznych "Małe Wielkie Zmiany". Nasz nowy projekt ma na celu stworzenie rozwiązań, które w skuteczny i trwały sposób pomogą osobom oddalonym od rynku pracy. Czwórka naszych przyjaciół, którzy już mają za sobą sukcesy w podobnych projektach, może być inspiracją dla kolejnych ludzi, którzy zastanawiają się, czy podjąć wyzwanie.

FILM 

W Inkubatorze "Małe Wielkie Zmiany" wspieramy ludzi z inicjatywą. Dajemy im wsparcie merytoryczne, organizacyjne i finansowe, które mają służyć w realizacji wspólnych celów.
 Małe rzeczy mogą robić dużą różnicę!
Więcej informacji o Inkubatorze dostępnych jest TUTAJ >>