Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Watch it - zrób sobie bezpłatną kampanię społeczną
2016-11-15
Bezpłatny czas antenowy dla Organizacji Pożytku Publicznego (OPP) brzmi dobrze. Jeszcze lepiej zapowiada się to, że są specjaliści którzy nam ten czas pomogą efektywnie wykorzystać. Warsztaty ze specjalistami, przedstawicielami agencji reklamowych specjalnie dla sektora NGO.
Fundacja Inicjatyw Społeczno –Ekonomicznych zaprasza do udziału w wydarzeniach w ramach programu "Watch it!". Od pięciu lat organizacje posiadające status OPP mogą korzystać z darmowego czasu antenowego. Tego czasu jest dokładnie 9 minut dziennie. Można powiedzieć, że nie jest to dużo, jednak dobrze wykorzystane może przynieść ogromne korzyści. Jak skorzystać, zaplanować i zyskać dzięki takiej możliwości pomoże udział w warszatach. 
Udział w spotkaniach mogą wziąć pracownicy, przedstawiciele organizacji pozarządowych posiadających status OPP, przedstawiciele agencji reklamowych i mediów publicznych niepublicznych do wzięcia udziału w spotkaniach edukacyjnych, podczas których zostaną przedstawione kwestie związane z procesem przygotowywania i emisji kampanii społecznych w publicznych mediach.

W programie spotkania znajdą się następujące tematy:

> zasady wnioskowania i przyznawanie bezpłatnego czasu antenowego w TVP i Polskim Radio na emisję kampanii społecznych przygotowanych przez OPP

> jak zabrać się za przygotowanie kampanii społecznej – co należy przemyśleć przed nawiązaniem współpracy z agencją reklamową?

> poszukiwanie partnerów – jak się przygotować do współpracy z agencją reklamową

> jak współpracować – wspólny cel, różne języki i kultura wewnętrzna agencji i NGOs

 

Czas i miejsce:

Poznań, 23.11.2016, godz. 10:00-14:00,  Centrum Konferencyjne Młyńska 12, ul. Młyńska 12 

Uwaga: 

Wstęp na spotkania jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Weź udział w spotkaniu - Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Szczegóły i aktualności na portalu http://www.watchit.org.plPolecamy!