Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Szkolenie: zlecanie zadań publicznych
2016-11-16
Współpraca PES z lokalnym samorządem to wiele korzyści dla obu stron. Jak wypracowywać ją w oparciu o zlecanie zadań publicznych? Pomocny może okazać się udział w szkoleniu warsztatowym, które odbędzie się 25 listopada 2016 roku w Koninie. Polecamy! 
Głównym celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedzę i umiejętności w zakresie zlecania zadań publicznych. Podczas spotkania zostaną przedstawione w praktyce nowe postanowienia w zakresie prawa zamówień publicznych. 

Szkolenie odbędzie się 25.11.2016 roku w Centrum Organizacji Pozarządowych w Koninie - ul. 3 Maja 1-3. 
Szkolenie poprowadzi Karolina Cyran-Juraszek, trenerka od lat związana z sektorem organizacji pozarządowych. 

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz podmiotów ekonomii społecznej i ośrodków wsparcia ekonomii społecznej. Szkolenie zostanie zrealizowane w formie prezentacji oraz warsztatowej pracy w grupach i odbędzie się w godzinach: 9:00 - 16:00

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zapewniamy catering.


Szkolenie prowadzone są w ramach projektu "Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim" realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w  Poznaniu (jednostka samorządu województwa) we współpracy ze Stowarzyszeniem na rzecz Spółdzielni Socjalnych.

Program szkolenia


Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt do dnia 22 listopada br.

Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych
biuro@spoldzielnie.org
tel. 61 887 11 66