Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Małe Wielkie Zmiany: Seminarium o innowacjach społecznych
2016-12-06
Odkrywaj z nami świat innowacji społecznych! 16 grudnia w Poznaniu odbędzie się seminarium Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany", które dostarczy Ci potężnej dawki informacji na ten temat. W kilka godzin poznasz inspirujące przykłady z całego świata, narzędzia, które pomogą Ci rozwijać nowe przedsięwzięcia oraz możliwości, jakie oferuje nasz Inkubator. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a zapisy już ruszyły!
Seminarium o innowacjach społecznych w Poznaniu

Od 2015 roku Anna Książek podróżuje po świecie w poszukiwaniu światozmieniaczy. Podczas seminarium opowie o ich doświadczeniach oraz o tym, jakie problemy i wyzwania ich łączą. Zainspiruje nas ich oryginalnymi pomysłami. Tomasz Dzida to praktyk, który wie, jak przełożyć wizje na konkretne strategie i działania. 16 grudnia podpowie, z jakich narzędzi warto korzystać, pracując nad przedsięwzięciami społecznymi.

Skorzystaj z okazji i przyjdź na seminarium poświęcone innowacjom społecznym. W programie praktyczne i inspirujące prezentacje, warsztaty oraz dyskusje. Na scenie wystąpią doświadczeni i znani prelegenci, gotowi dzielić się swoją wyjątkową wiedzą. Wydarzenie odbędzie się w komfortowych warunkach w budynku nowego Centrum Wykładowo-Konferencyjnego Politechniki Poznańskiej.

Termin: 16 grudnia 2016 (piątek), godz. 10:00 – 16:30
Miejsce: Poznań, Centrum Wykładowo – Konferencyjne Politechniki Poznańskiej, ul. Piotrowo 2

W PROGRAMIE

  • Ludzie, którzy zmieniają świat. Historie changemakerów
  • Prezentacja możliwości, jakie daje Inkubator „Małe Wielkie Zmiany”
  • Narzędzia do pracy nad projektami i przedsięwzięciami społecznymi
  • Wskazówki, jak opowiadać historie, aby angażować innych
  • Możliwości, jakie daje Design Thinking, w rozwijaniu innowacji społecznych
  • Równoległe sesje warsztatowe: gra „Światozmieniacze” i warsztat SPOCO® soczewki
  • Panel dyskusyjny o wyzwaniach stojących przed innowatorami

PRELEGENCI


Przemysław Piechocki – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych, pomysłodawca i praktyk wielu innowacji w obszarze ekonomii społecznej.

Anna Książek
– trenerka i koordynatorka projektów. Od 2015 roku w podróży dookoła świata, której celem jest poszukiwanie changemakerów, spisywanie ich historii i rozpowszechnianie.

Tomasz Dzida - menedżer i trener specjalizujący się w przekładaniu wizji na działania taktyczne i operacyjne. Wspiera projekty biznesowe i społeczne w Polsce i zagranicą.

Malwina Pokrywka – kierowniczka projektu „Małe Wielkie Zmiany” w Stowarzyszeniu Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych, specjalistka ds. zarządzania pracą i nauczycielka akademicka.

Katarzyna Gliszczyńska - trenerka od 2014 roku związana z Design Thinking Poznań. Od lat zajmuje się zarządzaniem designem, projektami interaktywnymi i wzorniczymi.

Elżbieta Żórawska-Gałuszka - inicjatorka, współautorka i menedżerka innowacyjnych projektów i inicjatyw. Od 6 lat wdraża koncepcję Odpowiedzialnego Biznesu w PwC.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a w jego trakcie przewidziano przerwę z lunchem.

Zapisy prowadzone są online do wyczerpania miejsc: LINK DO FORMULARZA

Kontakt w razie pytań: paulina.zienczuk@pl.pwc.com

Pliki do pobrania