Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Małe Wielkie Zmiany: Warsztaty Design Thinking w Gdańsku, Szczecinie i Krakowie
2016-12-30
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty Design Thinking, które odbędą się w styczniu w Gdańsku, Szczecinie i Krakowie! To szansa, żeby zapoznać się z metodologią tworzenia innowacji, poznać ciekawych ludzi i dowiedzieć, jak można pozyskać środki na nowatorskie projekty w obszarze aktywizacji zawodowej osób oddalonych od rynku pracy.
Design Thinking to metoda kreowania innowacyjnych rozwiązań, której punktem wyjścia i centralnym punktem jest użytkownik z jego potrzebami i problemami. Metoda ta sprzyja pogłębianiu wiedzy o zjawiskach, eksperymentowaniu i generowaniu odpowiednich produktów i usług.

Styczniowe warsztaty pozwolą wprowadzić zainteresowane osoby w specyfikę tworzenia innowacji społecznych. Będą one okazją, aby rozwinąć własne umiejętności, zainspirować się i nawiązać kontakty.

Terminy i miejsca warsztatów

Gdańsk, 11 stycznia 2017, godz. 10.00 – 16.00
Olivia Sky Club (Olivia Business Centre, Al. Grunwaldzka 472, budynek Olivia Tower, 12 piętro)
Formularz zgłoszeniowy: https://pwc.qualtrics.com/SE/?SID=SV_0wBwREFqwtf8vJj

Szczecin, 17 stycznia 2017, godz. 10.00 – 16.00
Szczeciński Inkubator Kultury INKU (Al. Wojska Polskiego 90)
Formularz zgłoszeniowy: https://pwc.qualtrics.com/SE/?SID=SV_extHWjhEce4n6rr

Kraków, 20 stycznia 2017, godz. 10.00 – 16.00
"Wytwórnia" (ul. Ślusarska 9)
Formularz zgłoszeniowy: http://www.dtwarsztat.org/new-page/

Udział w warsztatach jest bezpłatny, a w ich trakcie przewidziano lunch dla uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona.

Inkubator "Małe Wielkie Zmiany"

Warsztaty organizowane są w ramach Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany", który wspiera tworzenie nowatorskich i efektywnych rozwiązań na rzecz osób oddalonych od rynku pracy. Udział w nich nie jest wymagany, aby aplikować o grant. Rekrutacja innowatorów w ramach II tury naboru prowadzona będzie niezależnie do 5 lutego 2017 r. Więcej informacji o Inkubatorze można znaleźć tutaj: spoldzielnie.org/innowacje

Kontakt z organizatorem

Organizatorem warsztatów jest partner Inkubatora, firma doradcza PwC. Dodatkowe pytania na temat tego wydarzenia można przesyłać pod adres: paulina.zienczuk@pl.pwc.com.