Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Małe Wielkie Zmiany: Ostatnie dni na Twoje zgłoszenie
2017-01-31
Zostały już ostatnie dni na przesyłanie zgłoszeń do Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany". Na formularze online czekamy już tylko do 5 lutego!
Szukasz nowych rozwiązań w obszarze integracji zawodowej? Chcesz poszukać rozwiązań wspierających aktywizację zawodową osób w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy? Inkubator "Małe Wielkie Zmiany" to szansa, żeby zdobyć merytoryczne wsparcie, opracować nowe rozwiązanie i przetestować je z wykorzystaniem specjalnego grantu o średniej wartości 43 tys. zł!

Nabór do Inkubatora prowadzony jest turami. Za kilka dni skończy się druga tura z czterech, a kolejna możliwość zgłoszenia pojawi się dopiero w lipcu. Lepiej więc nie zwlekaj i przygotuj swoją aplikację już teraz!

Czy ostatnie dni na to wystarczą? Tak, z pewnością! Podczas rekrutacji nie wymagamy gotowych pomysłów ani długich opisów. W udostępnionym formularzu należy przedstawić wybrany problem oraz siebie, pokazując motywację do pracy nad rozwiązaniem. Przy wszystkich polach opisowych znalazły się wskazówki, które ułatwiają odpowiednie wypełnienie zgłoszenia oraz jego wysyłkę.

Tutaj ściągniesz wzór formularza:

Więcej informacji o Inkubatorze znajdziesz w dziale Innowacje >>

Zwracamy uwagę, że ostatnie dwa dni obecnej rekrutacji przypadają w weekend. Warto zatem przygotować zgłoszenie wcześniej, żeby móc skonsultować się w razie potrzeby z kadrą Inkubatora. Do piątku do godziny 17:00 można dzwonić i pisać z pytaniami.
  • Telefon: 61 887-11-66
  • Email: tadeusz.mirski@spoldzielnie.org
Na zgłoszenia w wersji elektronicznej czekamy do 5 lutego do godziny 23:59! Ale nie zwlekaj do ostatniej chwili! Napisz do nas już dziś!