Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Konferencja w Poznaniu - kierunki rozwoju i wsparcie finansowe PES
2017-03-10
Fundusz Regionu Wałbrzyskiego zaprasza do udziału w konferencji: „Podmioty Ekonomii Społecznej – kierunki rozwoju i wsparcie finansowe w 2017r." Wydarzenie odbędzie się 15 marca 2017 roku w Poznaniu. 

Celem wydarzenia jest zaprezentowanie kompleksowych informacji na temat możliwości rozwoju PES w sektorach obywatelskim, spółdzielczym i  reintegracyjnym. Patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej. 

Wydarzenie odbędzie się 15 marca 2017 roku w Sali 01 Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Dlaczego warto zarejestrować się na konferencję?

  • Dowiesz się jak aplikować o środki - uzyskana podczas konferencji praktyczna wiedza pomoże Państwu w ubieganiu się o unijne wsparcie finansowe.
  • Poznasz środowisko ekonomii społecznej Twojego regionu – na spotkaniu omówimy możliwości rozwoju, potrzeby oraz miejsca wsparcia dla PES.
  • Porozmawiasz ze specjalistami -  podczas konferencji nasi prelegenci zarówno podczas panelu dyskusyjnego, jak i po jego zakończeniu będą gotowi odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.


Więcej informacji na stronie organizatora 

Pliki do pobrania