Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
TRIO: Drugie Międzynarodowe Spotkanie Projektowe
2017-03-28

W dniach 29.03-1.04 br. w Como, we Włoszech odbędzie się drugie międzynarodowe spotkanie projektowe partnerów projektu Trio 2 Success. 

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych, Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży z Poznania, wileńskiej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej oraz Cometa Formazione.  Celem spotkania jest omówienie postępów w realizacji projektu, w Como odbędzie się również spotkania Komitetu Sterującego.

Spotkanie jest punktem milowym w realizacji kolejnego z zadań – podręcznika zawierającego modele innowacyjnej ścieżki wsparcia dla uczniów szkół zawodowych. Najnowszy produkt dedykowany jest osobom i instytucjom zainteresowanym działaniem na rzecz podnoszenia jakości kształcenia zawodowego, dlatego ważnym elementem dwudniowego spotkania będą warsztaty z nauczycielami oraz przedstawicielami lokalnych władz samorządowych odpowiedzialnych za wydział oświaty.  Najważniejsze pytanie niezmiennie brzmi – jak usprawnić proces kształcenia zawodowego z korzyścią dla samych zainteresowanych?

Relację ze spotkania znajdziecie na naszej stronie internetowej.