Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Małe Wielkie Zmiany: Zainspiruj się do działania! Warsztaty w Poznaniu, Łodzi i Warszawie
2017-06-29
Każdego dnia zwykli ludzie zmieniają świat na lepszy w jego najodleglejszych zakątkach. Niesamowite historie małych sukcesów będzie można poznać na warsztatach prowadzonych przez podróżniczkę i trenerkę Annę Książek. W ich trakcie będzie można również poznać narzędzia przydatne przy tworzeniu własnych projektów, a także założenia i możliwości, jakie daje Inkubator Innowacji Społecznych "Małe Wielkie Zmiany". Warsztaty odbędą się w lipcu w Poznaniu, Łodzi i Warszawie.
Bliska jest Ci tematyka społeczna? Interesujesz się zagadnieniami wokół rynku pracy i aktywizacji osób w trudnej sytuacji? Chcesz się zainspirować i ulepszyć coś w swoim otoczeniu? Zgłoś się na nasze warsztaty!

Zapraszamy w szczególności przedstawicieli sektora pozarządowego, pracowników z sektora biznesu, przedsiębiorców społecznych czy urzędników. Warsztaty będą bezpłatne. Zapewniamy kreatywną atmosferę pracy, przestrzeń do networkingu oraz lunch.

W programie:

  • historie światozmieniaczy, innowatorów i innowatorek społecznych z całego świata
  • narzędzia do planowania własnych projektów, pracy indywidualnej i zespołowej
  • prezentacja Inkubatora Innowacji Społecznych "Małe Wielkie Zmiany"

 

Miejsca i terminy warsztatów


Poznań
Czwartek, 13 lipca 2017 r., 10:00-16:30
Biuro PwC w Poznaniu, Andersia Business Center, Plac Andersa 7
Formularz zgłoszeniowy na warsztat w Poznaniu >>

Łódź
Wtorek, 18 lipca 2017 r., 11:00-17:30
Art_Inkubator, Fabryka Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
Formularz zgłoszeniowy na warsztat w Łodzi >>

Warszawa
Czwartek, 20 lipca 2017 r., 10:00-16:30
Biuro PwC w Warszawie, Al. Armii Ludowej 14
Formularz zgłoszeniowy na warsztat w Warszawie >>

Udział w warsztatach jest bezpłatny, a w ich trakcie przewidziano lunch dla uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona. Nabór już się rozpoczął!

Prowadzący

Anna Książek - psycholożka, trenerka, aktywistka, koordynatorka projektów społecznych. Związana z takimi organizacjami jak ZHP, Ashoka czy Amnesty International. Od września 2015 w podróży dookoła świata mającej na celu poszukiwanie i opisywanie historii Światozmieniaczy. Zainteresowana szczególnie tematyką praw człowieka i edukacji globalnej.

Andrea Pucci - z wykształcenia chemik, pracował na uniwersytetach w różnych krajach (Portugalia, Włochy, Korea, Francja). Od kilku lat zajmuje się działaniami na rzecz ekologii i zrównoważonego rozwoju. Od września 2015 w podróży dookoła świata mającej na celu poszukiwanie i opisywanie historii Światozmieniaczy. Zainteresowany szczególnie budowaniem i wzmacnianiem społeczności.

Inkubator "Małe Wielkie Zmiany"

Warsztaty organizowane są w ramach Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany", który wspiera tworzenie nowatorskich i efektywnych rozwiązań na rzecz osób oddalonych od rynku pracy. Udział w nich nie jest wymagany, aby aplikować o grant. Rekrutacja innowatorów w ramach III tury naboru prowadzona będzie niezależnie do końca sierpnia 2017 r. Więcej informacji o Inkubatorze można znaleźć tutaj: spoldzielnie.org/innowacje

Kontakt z organizatorem

Organizatorem warsztatów jest partner Inkubatora, firma doradcza PwC. Dodatkowe pytania na temat tego wydarzenia można przesyłać pod adres: magdalena.kwoska@pl.pwc.com.