Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Zapraszamy na III Targi Przedsiębiorczości Społecznej!
2012-11-15
W dniach od 20 do 23 listopada 2012 roku w ramach TARGÓW GMINA na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się już III Targi Przedsiębiorczości Społecznej.

Jest to wydarzenie integrujące różnorodne środowiska: organizacje obywatelskie, samorządy lokalne, powiatowe i regionalne, przedsiębiorców społecznych, przedstawicieli administracji publicznej oraz przedstawicieli biznesu. Na Targach przedsiębiorstwa społeczne - spółdzielnie socjalne, przedsiębiorstwa prowadzone przez organizacje obywatelskie, spółki z o.o. non profit, Zakłady Aktywizacji Zawodowej, Centra Integracji Społecznej - z naszego regionu zaprezentują swoje produkty i usługi.

Podczas Targów będzie możliwość nie tylko zapoznania się z ofertą przedsiębiorstw społecznych z Wielkopolski, ale także wzięcia udziału w konferencji, warsztatach i dyskusjach z ekspertami w dziedzinie ekonomii solidarności. Wydarzenie ma bowiem na celu promowanie podmiotów gospodarki społecznej, wymianę dobrych praktyk między nimi oraz stworzenie im płaszczyzny spotkań z potencjalnymi kontrahentami.

Głównym organizatorem III Targów Przedsiębiorczości Społecznej jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu. 

Pełny program Targów znajduje się tutaj.

Źródło: www.rops.poznan.pl