Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Skuteczni w ZP: Szkolenia dotyczące realizacji zamówień publicznych.
2017-09-22
Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych cyklach szkoleniowych podejmujących zagadnienia związane z realizacją zamówień publicznych. Szkolenia skierowane są do wielkopolskich przedsiębiorstw społecznych chcących rozwinąć swoją wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności dotyczące składania ofert. Szkolenia dla pierwszych grup już od 9 października 2017 roku. 

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Skuteczni w zamówieniach publicznych” i mają na celu podniesienie kompetencji i zwiększenie częstotliwości ubiegania się przedsiębiorstw społecznych o zamówienia publiczne.

Zapraszamy Państwa do udziału w  szkoleniach* odbywających się w październiku 2017 roku:

  • w Mikorzynie w dniach 9-10 października, 16-17 października, 23-24 października w Hotelu Wityng (Mikorzyn 1A, 62-561 Ślesin)
  • w Dymaczewie w dniach 12-13 października, 19-20 października, 26-27 października w Hotelu Inter Szablewski (ul. Pod Topolami 1, Dymaczewo Nowe, 62-050 Mosina)
Zapewniamy materiały szkoleniowe, pełne wyżywienie podczas szkoleń oraz noclegi w pokojach dwuosobowych. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy.
Prosimy o wypełnienie i odesłanie na adres: magda.mackowiak@spoldzielnie.org do 4 października 2017r.
*W jednym cyklu szkoleniowym może wziąć udział jeden przedstawiciel przedsiębiorstwa.

Formularz zgłoszeniowy, godzinowy plan szkolenia oraz podstawowe tematy poruszane w całym cyklu znajdują się w poniższych załącznikach.

Pliki do pobrania