Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
ToTCOOP+i - Zapraszamy na warsztat - pilotażowa sesja platformy szkoleniowej
2017-07-10
Już 18 lipca odbędzie się warsztat podczas którego przedstawimy testowaną przez nas w ramach projektu ToTCOOP+i platformę skzoleniową Moodle. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. 
ToTCOOP+i to strategiczne partnerstwo dla innowacji szkolenie trenerów europejskich spółdzielni rolno- spożywczych. W ramach projektu wraz z międzynarodowymi partnerami:
AGACA, SpainGalicyjskie Stowarzyszenie na Rzecz Spółdzielni Rolno-Spożywczych
Aris FR, ItalyAris Training and Research
Changemaker AB, SwedenConsultancy company
ICOS, IrelandIrish Cooperative Organization Society
LLKC, LatviaŁotewskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Rolniczych

Projekt ma na celu podniesienie kompetencji szkoleniowych trenerów zatrudnionych w organizacjach partnerskich oraz dostosowanie treści i formy tych szkoleń do potrzeb kadry zarządzającej spółdzielni, ze szczególnym naciskiem na spółdzielnie rolno-spożywcze.
Te działania mają służyć realizacji nadrzędnego celu, jakim jest wzmocnienie potencjału członków Zarządu spółdzielni w zakresie administracji i zarządzania.

W ramach projektu wypracowujemy materiały szkoleniowe dotyczące zarządzania, marketingu, finansów i dziedzin towarzyszących sprawnemu prowadzeniu spółdzielni, ze szczegolnym uwzględnieniem branży rolno-spożywczej. 

Opracowywanym materiałom towarzyszy platforma MOODLE za pośrednictwem której do standardowych szkoleń zostanie dodany aspekt e-learningowy. 

18 lipca 2017 roku odbędzie się warsztat podczas którego będą mogli Państwo jako jedni z pierwszych spółdzielców sprawdzić jak funkcjonuje ten system i przetestować przygotowane przez nas materiały.

Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji : tel.: 61 887-11-66