Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Małe Wielkie Zmiany: Seminarium dla innowatorów społecznych
2017-10-20
Już w najbliższy czwartek w Warszawie odbędzie się seminarium poświęcone innowacjom społecznym. Na uczestników czeka cała seria inspirujących wystąpień z dobrymi przykładami oddolnych działań zmieniających świat. Wydarzenie w ramach Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany" organizuje PwC. Udział jest bezpłatny.
26 października 2017 r. (czwartek) na Stadionie Narodowym w Warszawie PwC organizuje międzynarodową konferencję CEE Acceleration Summit. Wydarzenie otwarte jest na różne środowiska, od wielkiego biznesu, inwestorów i pracowników korporacji po przedstawicieli sektora publicznego i świata nauki. To tej wielkiej konferencji towarzyszyć będzie seminarium dotyczące innowacji społecznych.

Małe Wielkie Zmiany - seminarium dla innowatorów społecznych

Seminarium odbędzie się na terenie Business Link PGE Narodowy (Al. ks. J. Poniatowskiego 1). Rozpocznie się o godz. 15:30 i potrwa do późnych godzin wieczornych.

W programie:
  • Dobre praktyki w rozwoju innowacji społecznych, spojrzenie międzynarodowe - Agata Stafiej-Bartosik (Fundacja Ashoka)
  • Biznes spotyka naukę - dr Magdalena Kaczmarek (Centrum Innowacji SWPS)
  • Wsparcie innowacyjnych projektów młodych ludzi - Adrian Migoń (Youth Business Poland)
  • Wsparcie innowacji studenckich - Tomasz Duda (Enactus Poland)
  • Wykorzystanie sztucznej inteligencji w planowaniu ścieżki kariery przez studentów i młodych absolwentów - Izabela Szczurska (PwC Polska)
  • Możliwości rozwoju innowacji społecznych w Inkubatorze "Małe Wielkie Zmiany" - Malwina Pokrywka (Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych)

W ramach seminarium przewidziano czas na networking: wymianę doświadczeń i nawiązywanie kontaktów między samymi uczestnikami wydarzenia. Ze sceny wystąpią również twórcy różnych innowacji społecznych z krótkimi prezentacjami o swoich pomysłach.

Wszystkie wystąpienia w ramach tego seminarium będą w języku polskim.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a uczestnicy mają zapewniony poczęstunek.

Więcej informacji o wydarzeniu TUTAJ >>