Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Małe Wielkie Zmiany: Warsztaty Design Thinking w Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu
2017-11-17
Podnieś swoje kompetencje w pracy projektowej! Poznaj metodologię Design Thinking i narzędzia, które ułatwią Ci życie. Spotkaj ciekawych ludzi i dowiedz się o możliwościach, jakie daje Inkubator "Małe Wielkie Zmiany". Zapraszamy na bezpłatne warsztaty 23 i 24 listopada w Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu.
Inspirujące warsztaty organizowane są przy okazji trwającej rekrutacji do Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany". Są otwarte dla wszystkich tych, którzy chcą podnieść swoje kompetencje organizacyjne i twórcze. Prowadzone będą z wykorzystaniem zdobywającej coraz większą popularność metodologii Design Thinking. Będzie to szansa, żeby lepiej poznać ją i wspierające ją narzędzia. Na warsztaty zapraszamy w szczególności przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów ekonomii społecznej, urzędników, a także osoby zainteresowane kwestiami zarządzania zasobami ludzkimi oraz tworzeniem elastycznych i innowacyjnych projektów.

Metodologia Design Thinking

Design Thinking to metoda kreowania innowacyjnych rozwiązań, której punktem wyjścia i centralnym punktem jest użytkownik z jego potrzebami i problemami. Sprzyja ona pogłębianiu wiedzy o zjawiskach, eksperymentowaniu i generowaniu dopasowanych produktów i usług. Inkubator "Małe Wielkie Zmiany" w czerwcu został nagrodzony w konkursie Polishopa Honeycombs Award 2017 w kategorii "Projekt społeczny" jako wyróżniająca się polska inicjatywa oparta na metodyce Design Thinking.

Terminy i miejsca warsztatów

Kraków, czwartek, 23 listopada 2017, godz. 10.00 - 16.00
Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. Łojasiewicza 4
Formularz zgłoszeniowy: https://pwc.qualtrics.com/jfe/form/SV_emqfASkPXNB1bJH

Gdańsk, piątek, 24 listopada 2017, godz. 10.30 - 16.30
Gdańskie biuro PwC w Olivia Gate, Al. Grunwaldzka 472
Formularz zgłoszeniowy: https://pwc.qualtrics.com/jfe/form/SV_0NinOzuESLP2wux

Wrocław, piątek, 24 listopada 2017, godz. 10.00 - 16.00
Wrocławskie biuro PwC w Aquarius Business House, ul. Swobodna 1
Formularz zgłoszeniowy: https://pwc.qualtrics.com/jfe/form/SV_4IolPMR41MuZa9n

Udział w warsztatach jest bezpłatny, a w ich trakcie przewidziano lunch dla uczestników.

Inkubator "Małe Wielkie Zmiany"

Listopadowe warsztaty to dobra okazja, aby odkryć możliwości tworzenia innowacji społecznych. Obok odpowiednich technik i narzędzi uczestnicy poznają inspirujące przykłady oraz propozycje wsparcia, jakie oferuje Inkubator "Małe Wielkie Zmiany". Obecnie trwa rekrutacja do projektu. Poszukiwani są ludzie z potencjałem do tworzenia nowatorskich projektów z obszaru aktywizacji zawodowej osób oddalonych od rynku pracy. Inkubator obok wsparcia merytorycznego oferuje granty o średniej wartości 43 000 zł. Na miejscu warsztatów będzie kadra Inkubatora, z którą będzie można porozmawiać o szczegółach.

Więcej informacji o Inkubatorze można znaleźć tutaj: spoldzielnie.org/innowacje

Kontakt z organizatorem

Organizatorem warsztatów jest partner Inkubatora, firma doradcza PwC. W przypadku pytań dotyczących zgłoszenia zapraszamy do kontaktu na adres magdalena.kwoska@pl.pwc.com