Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Konferencja: klauzule społeczne w zamówieniach publicznych
2018-03-29

Zapraszamy na konferencję: klauzule społeczne w zamówieniach publicznych – element świadomej polityki społecznej i gospodarczej Miasta Poznania. Celem konferencji jest przybliżenie przedsiębiorcom z Miasta Poznania znaczenia, jakie odgrywają klauzule społeczne w zamówieniach publicznych. 

Warto dowiedzieć się więcej, zwłaszcza że klauzule społeczne mogą być ważnym narzędziem budowania dobrobytu społeczności lokalnej. (Zobacz też: WWD Manchester: strategia udzielania zamówień, a dobrobyt lokalny). Czym są klauzule? Do czego służą? I dlaczego są nam potrzebne? Na te i inne pytania odpowiedzą specjaliści ds. zamówień z Urzędu Miasta oraz praktycy z organizacji pozarządowych zajmujących się tym tematem.  
 

Organizatorami konferencji są Zarząd Komunalnych Lokalowych sp. z.o.o. we współpracy z Stowarzyszeniem Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych. Wydarzenie odbędzie się 10 kwietnia 2018 roku, o godz. 10.00 w sali Białej Urzędu Miasta Poznania. Rejestracja na wydarzenie odbywa się za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego tutaj: http://odpowiedzialnezamowienia.poznan.pl/ . Na stronie internetowej: www.odpowiedzialnezamowienia.poznan.pl znajduje się również program konferencji.

Zapraszamy serdeczne!